Blog: Novoroční předsevzetí

Pár jich mám – a vzhledem k tomu, že jste to vy, ráda se o ně s vámi podělím.

V novém roce plánuju nejen zdokonalit své myšlenkové pochody dalším studiem, dělat to, co mě baví, a také cestovat, plánuju ale také zažít lásku. Takovou, která způsobuje motýlky v břiše, chvějí se vám kolena – zkrátka máte pocit, že bez této nepopsatelné emoce se nedá žít.

Jak totiž řekla Marylin Monroe, a tu mám opravdu nastudovanou: „Bez lásky se nedá žít, žena bez ní chřadne a strádá, nejen duše, ale i tělo uvadá.“ Na uvadání mám ještě dost času, takže se rozhodně zamiluji. Tečka. Navíc jsem blázen do numerologie, astrologie a dalších věd a vím, že mě v roce 22 čeká něco opravdu velmi hezkého – a jsem natolik chytrá, že vím, že kabelka to být nemusí. Z toho jsem už totiž vyrostla.

A abych se rozzářila po všech stranách, potřebuju pomoc odborníků. Láska totiž nikdy nedorazí k životem a prací zničené ženě, ale k té, která se cítí dobře ve svém hýčkaném těle, má se ráda a je spokojená sama se sebou. Co s tím? Kosmetiku budu pravidelně navštěvovat, zase nasadím chytré hodinky, které mě i uprostřed porady prudí s tím, že jsem už dlouho seděla, a že bych se tedy měla zvednout. Že málo piju a dlouho spím… Vezmu je na milost a začnu běhat svá pravidelně se zvyšující kolečka. Taky plánuju investovat do kosmetiky domácí (mimochodem, řadu Antifatigue od Orlane opravdu ničím nenahradíte).

Taky začnu zdravě jíst, upírat svou pozornost tím směrem, kde je o to zájem. Práci brát jen takovou, která mě baví – ano, opravdu to jde, naučím se říkat ne. Nejen v pracovním, ale i v soukromém životě.

Také je na místě podotknout, že po letech, kdy jsem měla pocit, že je třeba obětovat se pro blaho lidstva – jsem zjistila, že tomu tak není. Lidstvo tu oběť nepotřebuje, poradí si samo, ale vy ji odstonáte.

Zkrátka začnu žít, a kdo bude chtít, se přidá, a ta radost, kterou si tím do života přivedu, bude mít za následek jediné. Budou mě obklopovat stejně naladění lidé, takže pocit radosti bude ve světě exponenciálně růst. Nikdy už nepřipustím, abych byla obklopena manipulátory sledující své cíle, těmi, kdo výhradně využívají, a nikdy nevracejí.

To totiž není dobrá investice.

A začnu tím, že se objednám na kosmetiku. Nechám se rozmazlit a – uvidíme.

Ve finále, i kdybych nepotkala tu velkou lásku zmíněnou v úvodu, potkám se sama se sebou, budu se mít ráda – a to je to, oč tu běží.

Takže pokud se cítíte sama, navažte vztah. Klidně sama se sebou, to ostatní dorazí také. A když ne, vy už to máte vyřešené. Pozor ale, vše, co přijde, přijímejte s pokorou a připravená. Tedy krásná. Pokud nevíte, jak na to, v Institutu Orlane vám rádi poradíme, pomůžeme, nasměrujeme vás.

Krásný a láskyplný rok 2022!

Foto: Pexels.com, Andrea Piacquadio