Blog: Nikdo nesmí poznat, že dovolená už je v propadlišti dějin

Na dny volna se těším celý rok. Ve finále uteče tak rychle, že než se nadechnu, sedím zase v kanceláři. Co dělat, abych si zdání odpočinku prodloužila? Kromě meditace nad rozdělanými úkoly je třeba sáhnout po správných kosmetických přípravcích.

Mám jasno, v létě se neobejdu bez olejíčku a dekorativní kosmetiky plné lesku a pigmentů, které dodávají mému vzhledu odpočinutý vzhled. A že jich je. Ovšem s přibývajícími roky jsem si oblíbila kosmetiku, která nejen vyživuje, třpytí se, ale také skvěle vyživuje. Jestli to máte stejně jako já, v létě toužíte po jediném – aby vaše pleť zářila. Stačí najít produkt, který podtrhne vaši zdravou barvu ve tváři i na těle, vyživí vlasy a zároveň je ochrání. Opálený efekt plný skvělých efektů dodá pleti lehounké zabarvení, zvýrazní opálení a zdůrazní rysy v obličeji. Se zářivým finišem pak vizuálně omladí vaši pokožku už po jediné aplikaci. Obsahuje jemné pigmenty, zlatavé odlesky. Právě taková péče sjednocuje pleť a zanechává ji zářivě zdravou. Násobí sunshine look, hydratuje, zjemňuje, a především jde o produkt, který nezanechává pocit mastnoty na pokožce. Po aplikaci je pokožka zklidněná, hydratovaná a na první pohled kypící zdravím. Díky tomuto přípravku z řady péče o pleť od značky Orlane si prodloužíte opálený vzhled. Navíc mějte na paměti, že pleť potřebuje k optimálnímu zdraví vodu i olej. Bez žádné z těchto složek se neobejdete a pro regeneraci jsou nezbytné. Oleje uzamykají hydrataci uvnitř pokožky, proto je skvělé používat je také v létě. Ideální je olejíčky nanášet na vlhkou pokožku. Třpytivý suchý olej Sun Glow poskytuje kompletní péči, která vyživuje a hydratuje pleť obličeje i těla a zároveň posiluje vlasy. Rozprostře se na pleti a vlasech jako třpytivý závoj, který neodolatelně rozzáří vaše opálení. Díky extraktu z avokáda a mandlí navíc zjemňuje a ochraňuje pokožku i vlasy. Kosmetika Orlane Soleil Bronze poskytne pleti dokonalou bronzující péči proti stárnutí. Viditelně ji rozzáří a dodá přirozeně opálený vzhled i bez slunečních paprsků, takže se vyhnete škodlivým vlivům ultrafialového záření, dehydrataci, tvorbě vrásek či pigmentových skvrn. Vaši pleť ochrání, vyhladí a sjednotí její tón. Ztratí se drobné nedokonalosti a váš pohled se doslova rozzáří. Je obohacena o vitamíny A a E.

Kromě toho můžu bez jakéhokoliv začervenání doporučit pečující pudr této řady, který vždy rozzáří pleť a dodá jí neodolatelné bronzové opálení. Je vhodný i pro zralejší pleť, neboť ji zásobí potřebnými vitaminy a skryje nežádoucí vrásky. Chrání rovněž proti dehydrataci. Bronzující kompaktní pudry Orlane vytvářejí přirozený a jednotný tón pleti, který jí vydrží po celý den. O pohodlí a příjemný pocit pleti se postarají v něm obsažené hydratační a vyživující ingredience.

A když zářím celá, třešinkou na dortu je lesk na rty. Ten od Orlane je neslíbatelný, se skvělou přidanou hodnotou pro moje rty. Pečující lesky na rty viditelně zvětšují jejich objem a zároveň se starají o vyživení, hydrataci a regeneraci. Váš úsměv svou září zastíní snad i samotné slunce. Pečující lesky na rty Orlane dodají vašim rtům novou vitalitu, rty budou sametově hebké, zářivé a díky vysokému lesku budou působit plnějším dojmem. Lesky Orlane jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou, vitaminy A a E a olej z rýžových otrub.

Jak málo stačí k tomu, abych byla krásná… A co vy, zkusíte si letos prodloužit summer look?

foto: pexels.com, pixabay