Blog: Nejen tandemový střih

Nedávno jsem absolvovala tandemový seskok, teď jsem si s dcerami užila tandemovou péči. Řečeno slovy klasika. Nikdo není ostrov, takže ve dvou, třech i čtyřech se i příjemné činnosti absolvují stokrát lépe než o samotě. Protože právě moment radosti a sdílení – to je, oč tu běží.

Dcery se chystaly do školy. Jedna do prvního ročníku na střední, další do osmé třídy, nejmladší do páté. Fakt už jich víc nemám, a další školní synonymum pro ročník už by mě stejně asi nenapadlo. V každém případě najednou potřebovaly být krásné. Přestože celé léto tráví jako divoženky, s úderem konce srpna dochází ke změně a stávají se z nich – dámičky každým coulem. Ty starší potřebují dokonalý střih, možná i barvu, další upravené nehty, případně obočí. Zkrátka naleštit, vycídit a s rouškou odeslat směr vzdělávací ústav, že…

Absolvovaly jsme vše najednou. V INSTITUTu ORLANE. Jedna z holčiček seděla a užívala si péči kadeřnice, jiná právě procházela kosmetickou přípravou pleti pro nadcházející rouškově stresuplné období, poslední si nechávala leštit nehty. A já? Vychutnávala jsem si skvělou kávu s pocitem, že o děti je postaráno, takže mohu – nepřemýšlet, neorganizovat, nevychovávat.

Musím říct, že výsledky byly skvostné. Málem jsem svoje cácorky, které se většinou pohybují ve sportovním culíku – nepoznala. Díky péči všech v INSTITUTu ORLANE z nich byly krásné slečny. Totam bylo běhání po lese v rozvrkočeném culíku, nehty špinavé od stavění mechového domečku pro trpaslíky a další prázdninové signifikanty.

A nebojte se, INSTITUT ORLANE není pro starý! Je také pro kreativní, mladé, odvážné, konzervativní a další. Zkrátka pro všechny. Jedna z mých dcer totiž toužila po hlavě v barvě růžového zvýrazňovače. Dostala ji. Jiná jen po úpravě odrostů. I refresh její hlavy proběhl skvěle, stejně jako manikúra malé slečny, která si ruce ráda fotí na Instagram. Stejně jako maminka nohy. Pochopila totiž, že víc ze sebe by na sociální sítě dávat neměla. Jen drápky, které má nyní díky péči manikérky dokonalé.

Podtrženo, shrnuto – užily jsme si s dcerami báječný den. Protože tomu věřit můžete, nebo ne, ale přechod z běžné na růžovou barvu vlasů trvá šest hodin. Cítily jsme se skvěle i kvůli atmosféře, která v INSTITUTu ORLANE panuje. A za tu nemohou kelímky nebo loga na stěnách, ale lidé, kteří tam každodenně fungují. Vědí, jak zabavit netrpělivé slečny tak, že po celou šestihodinovou proceduru do ruky mobilní telefon nevezmou.

Je jedno, jestli s sebou vezmete kamarádku, partnera nebo maminku, můžete si užít péči, jakou se vám zamane, jen se nezapomeňte včas objednat. Jak jsem totiž zjistila, najít volnou skulinu pro zájezd v našem podání chce už poměrně hodně umění ze strany recepční. Ale nevzdala se. A myslím, že když zvládla dát dohromady program pro čtyři tak, aby vše na sebe krásně navazovalo, pro vaši dvojici najde místo v kalendáři hravě. A jakmile ho budete mít potvrzené, začněte se těšit. My se těšíme už teď.

A děkujeme.