Blog: Nejen holky mají své dny

Je to tak. I muži se chtějí nechat hýčkat, probrat fotbal, dát si sklenku. Takže zajdou kam? K barberovi!

Důvodů, proč se k lazebníkovi vydat, je hned několik. Kromě toho, že hipsteři to mají s úpravou zevnějšku složitější než muži, kteří trendovému vzhledu kanadského dřevorubce nepropadli, je opravdu vidět, pokud se o nějakou úpravu snažili neumětelsky doma. I proto je dobré mít při ruce svého barbera a nenechat se upravit doma od dětí, případně od partnerky, v neposlední řadě v učňovském kadeřnictví.

Výsledek je možná za kačku, na druhou stranu škrábe při polibku, není souměrný… A ve výčtu stížností bych jako žena mohla pokračovat donekonečna.

Jsem přesvědčena o tom, že když už se muž rozhodne o sebe pečovat, mít plnovous či dokonalý střih vlasů, neměl by si myslet, že toto zvládne doma. Nezvládne. Stejně jako ženy si domácím barvením vlasů ničí svou hřívu a jejich snaha ušetřit pár kaček je opravdu vidět, stejně tak by si profíka na pomoc měli přizvat i muži. Barbera. A být mu věrní.

Kromě toho, že v barber shopu to funguje jako v exkluzivním pánském klubu, kde se muži chovají podle gentlemanských pravidel, hodinka strávená na tomto místě, umocněná sklenkou dobré whisky, vede k jedinému: K dokonalému vzhledu i rozpoložení.

Vzhled muže totiž může nejednou vyhrát přijímací řízení, prezentace nového projektu je následně oslnivější, sebevědomí roste do závratných výšin.

Pokud máte doma muže nebo v práci kolegu, který trochu tápe a neví, co se sebou, vysvětlete mu, že s plnovousem nevypadá každý muž skvěle, ale vypadají tak jen ti, kteří jej mají střižený, vyživený a účes k plnovousu úměrně zvolený.

Tohle muž totiž sám většinou nevidí. A stejně jako nedokáže najít volného zubaře, bude tápat, k jakému barberovi se nasměrovat a kde se objednat. Jako první pomoc můžete sloužit i vy. Víte, že v Institutu Orlane se o vás skvěle starají – a nyní je na místě k dispozici také barber Ben, který se dokonale postará o muže, které chcete zkrášlit. Udělat z nich chlapy, za kterými se každá žena ráda otočí.

Dopřejte mužům, aby si užili svou chvilku. A když budu parafrázovat nesmrtelnou hlášku z českého filmu: „Jo, já ti řeknu, co na tom mám, a ty to budeš chtít taky,“ tak bude znít nějak takto: „Jo, já ti ukážu, co je v Institutu Orlane skvělé, a ty tam budeš chodit pravidelně.“

Udělejte to pro své muže. Svět na ně bude hned hezčí. A pokud už to nechcete udělat pro ně a objednat je k barberovi Benovi na proceduru, udělejte to kvůli sobě. Pohled na svět bude hned hezčí.

Těšíme se na viděnou.