Blog: Nedostanete se k moři?

Tak moře dostaňte k sobě domů. Snadno.

Mořská voda je zázračnou tekutinou, která skvěle působí na lidský organismus. Je dobrá v případě, že máte namožené svaly, špatně se vám dýchá atd. Složení je zkrátka ideální pro rekonvalescenci a revitalizaci celého organismu. Co ale dělat, když se na pláž nedostanete, slanou vodu dýchat nemůžete a ani prstíček na noze si nesmočíte?

Jako řešení snadné a rychlé, které pomůže unavené pokožce dostat se do kondice, je Pleťový peeling Double Grain od Orlane. Obsahuje exfoliační částice v kombinaci, která realizuje obnovu pleti, peeling, leští pleť, masíruje ji a regeneruje. Přesně tak, jako byste se koupala ve slané vodě a nechávala ji na svém těle na pláži uschnout, následně stírala. Pleťový peeling Double Grain (Dual Grain) Orlane je zkrátka perfektní. Skrývá v sobě exkluzivní kombinaci vulkanických a rýžových exfoliačních částic různých velikostí. Tato kombinace má na svědomí hned dvojitý účinek: peeling a leštění pleti. Droboulinké vulkanické částice dokonale leští povrch pleti a zbavují ji odumřelých buněk. Podporují mikrocirkulaci. Pomáhají odvádět přebytečnou vodu a toxiny. Odstranění odumřelých kožních buněk zajišťují drcená rýžová zrna, která jsou větší než vulkanické částice. A ty provádějí s pletí výše uvedené.

Jasné je, že vím, že nic mi neudělá lépe než povalování se na pláži, koupání se v moři, ale jsou měsíce, kdy to zkrátka nejde. Proto je dobré mít v záloze pomocníka, který pokožce udělá stejnou službu jako výše uvedené relaxační procedury. I když to rozhodně není doporučením, že byste se měla vzdát jakéhokoli pobytu u moře. To vůbec ne. Jen je dobré vědět, že když nejde mít vše, je varianta mít alespoň něco.

Přípravek, který jsem zmiňovala, miluju nejen díky výkonu, ale také kvůli vůni. A chodí mi na něj i dcery, což je to nejlepší ohodnocení pro cokoli, co od Orlane donesu domů.

Mimochodem, víte, že když už budete u moře, neměla byste se celou dobu pobytu mít sladkou vodou? Jestli se vám toto zadaří, od moře budete odjíždět o pár let mladší. S pletí krásně vypjatou, a i vaše vlasy vám poděkují. Mořská voda obsahuje vysoké množství jódu, brómu, ale i síry, hořčíku a draslíku, což je perfektní koktejl pro pokožku zničenou pobytem v klimatizovaných místnostech, unavenou a zašedlou stresem, namáhanou používáním kosmetických přípravků.

Využijte účinky mořské soli ve svůj prospěch, i když se nehnete z města.

Krásné letní dny, ať už jste kdekoli!

Foto: Pexels.com, Melanie Wupperman