Blog: Místo k relaxaci určené

Jste ve stresu, potřebujete meditovat, odpočinout si, nechat někoho, aby o vás s láskou pečoval? Institut Orlane je odpověď na všechny vaše strasti.

Je to tak, neexistuje mnoho míst, kde se o vás komplexně postarají, pomohou vyřešit váš problém, zatímco vy budete odpočívat.

Luxusní přístup odborníků, perfektní prostředí, klidné kabinky a v neposlední řadě nadýchané ručníky, široká škála služeb. To vše dělá z Institutu Orlane místo, kde zkrátka chcete být – prakticky pořád. Nejraději chodím na nehty, úpravu a výživu vlasů, kosmetické procedury, LPG. Jsou dny, kdy pečlivě vybírám, co by se mi hodilo, jsou ale také situace, kdy potřebuju – aby mě někdo hýčkal. A to je právě v Institutu Orlane naplněno měrou vrchovatou.

K obnově pleťových buněk dochází přibližně jednou za měsíc, tedy přesně jednou za 28 dní. Takže se vyplatí na kosmetiku zajít v tomto intervalu. Ten lze proložit mani-pedi, kadeřnickou úpravou a dalšími službami. Stejně jako chodíte jednou, dvakrát týdně cvičit, může se stejnou rutinou stát i návštěva salonu, kde vás mají rádi. Profesionálně vás hýčkají a přesně vědí, co a kdy vaše tělo potřebuje.

Právě takovou strategii jsem zvolila já, a i když jsou dny, kdy se do posilovny moc netěším, ještě nenastal takový, kdy jsem se netěšila do Institutu Orlane.

A víte co? Dlouho jsem byla vyznavačem domácí péče, ta ale zkrátka nestačí. Stejně jako si neservisuji auto doma, ale dovezu ho k odborníkům, stejně jako se o psy starají v salonu psím, nevidím jediný důvod, proč bych měla šetřit sama na sobě s pocitem, že tak je to správně. Bavila jsem se o svém prozření s mentorkou a ta mě pochválila. „Člověk se musí mít rád, rozmazlovat se a hýčkat za všech okolností. Jakmile se odsunuje na vedlejší kolej, začnou ho tam odsouvat i ostatní.“

A to přece nechcete. Takže si hned teď vezměte do ruky telefon a diář a objednejte se do Institutu Orlane – třeba se tam potkáme.

PS: Od doby, kdy používám kosmetiku doporučenou odbornicí, a ne dr. Googlem, má pleť omládla o několik let. Takže jo, péče o sebe sama sice není raketová věda, ale věda to je. Takže já klidně přenechám tento vědecký obor odborníkům a budu je nechávat, aby se o mě starali s vědeckou erudicí.

Dejte vědět, jaká je vaše strategie rozmazlování. Těším se na váš plán i na to, jak spokojená budete s Institutem Orlane – to totiž ani jinak nejde.

Krásné dny!