Blog: Máte jasno?

Respektive, máte jasnou pleť, díky které vypadáte o pár let mladší, vyspalejší i odpočinutější? Pokud ne, mám pro vás řešení.

Posledních sedmnáct let jsem nespala nepřerušovaně. Zkrátka proto, že buď jsem vstávala k malým dětem, nemocným dětem, štěňatům, nemocným štěňatům, nebo nově také ke kotěti. A pořád jsem si slibovala, že zítra – zítra už se pořádně dospím. Jenže skutek utek…

Desítky, opravdu to tak je, desítky let se na mém vzhledu podepsaly. Sice jsem matka hrdinka, ale pleť je povadlá, vrásky hluboké, zkrátka žádná hitparáda. Dokonce ani moje úsloví, že se mám hezky chovat ke každému, koho vidím v zrcadle, už tolik nefunguje, protože tohle opravdu nechcete. Takže se už ani po ránu nezdravím.

Kromě toho jsem zjistila, že oběti, které jsem přinesla, jsou každému úplně jedno a ve finále – pořád je to málo. Takže ruším všechny plány a způsoby péče. A nastoluji nový řád. Když se totiž vyspím já, budu spokojená, spokojené budou i mé děti, psi a kočky a celkově nám bude tak nějak fajn. Je to stejné jako s maskou v letadle. Pokud si ji včas nasadí rodič, zachrání dítě. Takže je třeba se zachránit, jen místo masky kyslíkové si nasadím masku pleťovou. V mém případě přípravek Anagenese pleťovou masku od Orlane: Zázrak vhodný pro každý typ pleti, obsahující rozjasňující komplex látek, který je účinný již po první aplikaci. A jaká budu? S rozjasněnou tváří, efektivně vyživenými pleťovými buňkami, s krkem a dekoltem bez vrásek, bez jakýchkoli projevů stárnutí – rozhodně šťastná. Reprezentativní a krásná. Protože: Pleťová maska Orlane Anagenese proti stárnutí (Essential Time-Fighting Mask) je ideálním řešením pro všechny ženy, které pro sebe hledají dostupnou, a přitom účinnou omlazující péči. Tato intenzivní maska vyhladí a rozjasní vaši pleť již po deseti minutách. Účinně působí proti všem nežádoucím projevům stárnutí pleti.

Střih:

Jsou to dva týdny od doby, co jsem si poprvé masku aplikovala. A výsledek? Vypadám mladší, svěžejší, cítím se spokojenější. Sice mě děsí kotě, které se rozhodlo pochodovat mi za hlavou v noci a strašit mě pravidelně svítícíma očima šelmy – i na takové šoky je ale maska Anagenese stavěná. Dokonce i na noční výjezdy, kdy jedu vyzvednout dceru, přivézt dítě… Zkrátka mámy vědí, že dokud nejsou všechny osoby milované pod jednou střechou, tak se nespí.

A vzhledem k tomu, že díky nočním vycházkám dcery, kočky i psů mám poměrně hodně času, masku aplikuji pravidelně, bez spěchu a považuji ten čas za svůj rituál, o který se rozhodně připravit nenechám.

Doporučuji vám to samé. Budete krásná, a navíc – řečeno slovy klasika: Rituály mají provádět nebezpečnými vodami života do klidných zálivů. Tak na to nezapomeňte, až budete nespat bez přidané hodnoty.

Mimochodem, celá řada Anagenese je skvělá. Už jste si jí oblíbila?