Blog: Maminko, ty nám celá hoříš…

Klasická věta, kterou nedávno parafrázovala moje dcera. Prý jen zářím.

Aby také ne, když se koupu ve zlatě!

To zase parafrázuji slova klasika já, protože se ve zlatě nekoupu, zlatem se mažu. A to také není tak úplně pravda, jen mě baví přípravky, které obsahují koloidní zlato. Odborníci se sice nemohou shodnout, zda je takovým zázrakem pro pleť, já bych za něj ale dala ruku do ohně. Ovšem účastníkem žádného průzkumu jsem nebyla, takže jsem svou troškou do mlýna přispět nemohla…

Na druhou stranu něco bude na tom, že koloidní zlato je jednou z nejžádanějších přísad, které mohou krémy obsahovat. Zapomeňte na lanýže, šafrán nebo kaviár, zkuste, jak se budete cítit ve zlatě.

Já propadla kouzlu řady Creme Royal a nemůžu se jí nabažit. Proč? Třeba proto, že koloidní zlato, tedy částice zlata rozmělněné na mikro velikost a následně rozpuštěné v roztoku, zkrátka funguje. Odborníci, kteří trpí stejnou zlatou horečkou jako já, mají jasno: Zlato má protizánětlivé účinky, je to perfektní antioxidant a zklidňuje akné, zarudnutí, chrání před volnými radikály. Navíc rozjasňuje tón pleti.

Jistě, za krém tohoto formátu si připlatíte, jenže je to investice – do zlata. A ta se podle burzovních přehledů vždy vyplatí. Navíc zlato zpomaluje stárnutí pleti. A v neposlední řadě, maska z řady Royal dokáže něco neuvěřitelného. Pokud ji smícháte s make-upem a vydáte se na ples – doslova záříte celý večer. A když ne vy, protože se třeba s někým pohádáte – vaše pleť určitě zářit bude. A tenhle tip je ověřený – na mnoha spokojených milovnicích produktů Orlane.

Mimochodem, vždy do svých blogů vkládám odborné okénko. Co tedy potřebujete vědět o řadě Creme Royal? Jde o řadu proti stárnutí určenou pro zralou pleť, je elixírem mládí. Díky obsahu mateří kašičky a mimořádných účinků 24karátového zlata je skvělým produktem pro boj s každou vráskou, kterou na své tváři nechcete mít. Celá řada je plná výjimečných produktů, v nichž se snoubí tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádných účinků 24karátového zlata proti stárnutí. Celá řada se pyšní sametově jemnou texturou a příjemnou medovo-květinovou vůní. Vyhlazuje vrásky, rozjasňuje pleť a dodává jí pevnost a hebkost. Má výjimečné regenerační, protivráskové a tonizační účinky. Svou silou ochraňuje a udržuje mladistvý vzhled pokožky. Pomáhá napravit pigmentační nedokonalosti pleti a viditelně ji rozzáří.

Ať už si vyberete Creme Royal, Elixir Royal či jakýkoli další z produktů této řady, jedno je jasné. Jste královnou, kterou je třeba zahrnout zlatem a šperky, a zasloužíte si je ve všech formách a podobách.

Já tedy určitě.

Tak se rozmazlujte taky. Mimochodem, nečekejte, až vám tohle překvapení někdo koupí. Milujte se a rozmazlujte se, nikdo jiný to za vás neudělá.