Blog: Letní doba bronzová

A je to zase tady. I když trávím dny u monitoru počítače, rozhodla jsem se, že budu opálená a vypadat tak skvěle, jako bych se včera vrátila z třítýdenní dovolené od moře. K tomu mi dopomáhej – Orlane.

Je to tak. Základem toho, aby pokožka vypadala skvěle a opáleně, je nejen péče před tím, než vylezu na slunce, ale také to, co dělám, jak se opaluju v průběhu dne i péče následná.

Jak jsem už s přibývajícími roky zjistila, skvělé je nanést peeling a pak se s vyleštěnou pokožkou vydat na slunce. Tedy tu chránit přípravkem s přijatelným faktorem podle toho, na jaké části zeměkoule se právě nacházíme – a v neposlední řadě je nezbytné používat přípravky po slunění a jako tečku na závěr: Perfektní bronzery.

Orlane má hned několik řad produktů, a je tedy jen na vás, kterou si vyberete. Jaké složení vám více konvenuje, voní, je přijatelnější pro váš skvělý pocit. A je to tak. Kosmetické produkty musí být láskou pro všechny smysly, takže je vybírejte opravdu pečlivě a nenechte se zlákat ke koupi něčeho, co vlastně mít nechcete a používat nebudete. Protože se špatně vstřebává – na typu vaší pokožky, nekonvenuje vašim čichovým receptorům.

Jakmile budete mít jasno, jaké přípravky jsou těmi nejlepšími pro vaši pravidelnou denní rutinu, jsou tu ještě kousky, které by se jimi měly stát – v průběhu léta. O jaké jde?

  1. Purete čisticí maska

Vyrovnávací maska pro mastnou a smíšenou pleť (Balancing Mask Orlane) s příjemnou krémovou konzistencí hloubkově čistí epiderm a póry, tonizuje a zmatňuje pleť. Je ideálním doplňkem v péči zaměřené na čištění mastné pleti. Garantuje jí velmi příjemnou posilující svěžest, zjemňuje a vyhlazuje její povrch, stahuje póry a ozdravuje epiderm. Svůj podíl na tom má i jedinečný komplex regulující tvorbu kožního mazu a výtažek z grepu. Vaše pleť bude po aplikaci svěží a čistá, její odstín matný a sametový. Navíc pokud následně použijete make-up, bude výborně držet.

  1. New B21 Extraordinaire pleťový peeling Double Grain

Pleťový peeling Double Grain (Dual Grain) Orlane je vylepšenou náhradou za Jemný pleťový peeling. Skrývá v sobě exkluzivní kombinaci vulkanických a rýžových exfoliačních částic různých velikostí. Tato kombinace má na svědomí hned dvojitý účinek: peeling a leštění pleti. Napomáhá při zcela nezbytné regeneraci pleti. Bezprostředně po ošetření je pleť viditelně jemnější, zbavená nečistot a září svěžestí. Díky peelingu pronikají aktivní látky z následně použité péče snáze do pleti. Má krémovou texturu. Droboulinké vulkanické částice dokonale leští povrch pleti a zbavují ji odumřelých buněk. Podporují mikrocirkulaci. Pomáhají odvádět přebytečnou vodu a toxiny. Odstranění odumřelých kožních buněk zajišťují drcená rýžová zrna, která jsou větší než vulkanické částice. Pomáhají také regenerovat epidermis, masírují a obnovují pleť.

  1. Pudr Multi Soleil

Multifunkční bronzující pudr Powder Multi Soleil obsahuje v jedné paletce čtyři různé odstíny. Je možné ho použít jako pudr či tvářenku k projasnění a zvýraznění požadovaných částí obličeje a pro sjednocený tón pleti a sametově matný vzhled. Kosmetika Orlane Soleil Bronze poskytne pleti dokonalou bronzující péči proti stárnutí. Viditelně ji rozzáří a dodá přirozeně opálený vzhled i bez slunečních paprsků, takže se vyhnete škodlivým vlivům ultrafialového záření, dehydrataci, tvorbě vrásek či pigmentových skvrn. Vaši pleť ochrání, vyhladí a sjednotí její tón. Ztratí se drobné nedokonalosti a váš pohled se doslova rozzáří. Je obohacena o vitaminy A a E. Neobsahuje parabeny.

Už máte jasno?

Tak krásné bronzové léto. Užijte si dokonalý vzhled zdravé pokožky!

Špičkové výrobky luxusní kosmetiky Orlane obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který stimuluje buněčnou energii, regeneruje, zpevňuje a hydratuje. Podstatou této kosmetiky je zásobit pleť energií potřebnou k zajištění jejích přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti všechno, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti.