Blog: Kouzlo v jediné kapce

Investovat můžete do těch nejdražších kosmetických produktů, přitom stačí maličkost v podobě jediné kapky. Supradose Niacinamide je dokonalý detail pro vaši krásu.

Opravdu jsem se zamilovala. Stačil týden s několika kapkami koncentrátu niacinamid a moje pokožka je skvělá. Vypadá perfektně, pigmentové skvrny mizí, celkově se cítím mladistvěji… Protože přesně v jediném detailu může být ukryt váš vnitřní pocit. A svoje tajemství vám představím:

Je jím jedinečná novinka s vysokou koncentrací aktivní látky niacinamid, která je v sérech v menších molekulách, takže snáze proniká do epidermis a působí přesně tam, kde má, aby efektivně řešila akutní problémy pleti. Je zázračnou ingrediencí, která by ve vaší denní rutině chybět neměla.

Niacinamid si tělo umí vytvořit z niacinu, tedy vitamínu B3, s věkem se ale tato schopnost snižuje. A to má přímou souvislost s projevy stárnutí na pokožce. Niacinamid v epidermis slouží k obnově pokožky, působí protizánětlivě. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, kyseliny hyaluronové, zklidňuje podrážděnou pokožku, potlačuje začervenání kůže. Díky antibakteriálním účinkům předchází vzniku akné. Niacinamid podporuje tvorbu a funkci ceramidů, které posilují kožní bariéru a mají za úkol udržet vodu v pleti – aby byla hydratovaná a svěží. Jakmile má ceramidů pokožka nedostatek, strádá a tvoří se na ní vrásky. Kromě toho je niacinamid přírodním antioxidantem, bojuje s volnými radikály.

Niacinamid – známý jako vitamín B3 – má mnoho skvělých vlastností, které z něj dělají aktivní a nezastupitelnou složku v boji proti problémům pleti: Zklidňuje pokožku, zabraňuje nadměrné tvorbě kožního mazu a tím rozvoji akné, bojuje s hyperpigmentací, vznikem vrásek, zarudnutím pokožky.

Niacinamid díky svému molekulárnímu složení efektivně stahuje póry, působí protizánětlivě, zlepšuje strukturu pleti a její dlouhodobou odolnost. Je řazen mezi silné antioxidanty, působí na tvorbu kolagenu a ceramidů v pleti, čímž posiluje kožní bariéru proti vnějším vlivům a předčasným projevům stárnutí.

Díky pravidelnému přísunu niacinamidu do epidermis je pleť dokonalá. Mizí hyperpigmentace v postižených lokalitách, pleť není zarudlá, netvoří se akné, celkový vzhled pleti je mladistvý a vyživený. Je komplexně odpovědný za plnost a objem jednotlivých partií obličeje – což je hlavní faktor mladistvého vzhledu. Udržuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy na místě, kde mají být, a zabraňuje tak dehydrataci pleti, která vede k buněčnému stárnutí.

Jak na aplikaci? Přidejte dvě kapky do krému nebo aplikujte dvě nebo tři kapky na obličej před pravidelnou ranní a/nebo večerní péčí o pleť. Nekombinujte tento koncentrát s vitamínem C, jejich účinky se mohou navzájem neutralizovat.

Podtrženo, sečteno: Niacinamid sérum by na vašem stole chybět nemělo…