Blog: Kolik stojí vaše krása?

Jsou produkty, do kterých se pro krásu vyplatí investovat, pak ale také takové, které klidně můžete pořídit v levných běžných sítích drogerií. Po čem sáhnout a kdy?

Pravdou je, že není třeba utrácet horentní sumy za vatové tyčinky či odličovací tamponky, stejně tak ale existují produkty nejrůznějších kosmetických řad, které není třeba hledat pod luxusní značkou, ale můžete je koupit třeba v lékárně či si zaběhnout do nejbližší drogerie, kterou máte po ruce.

Základem vaší krásy je bezesporu zdravá pleť bez vrásek a navíc například bez akné. Takže pokud vám není …náct, je skvělé sáhnout po produktech s obsahem zinku a choroše, jako například řadě Pureté od Orlane. Právě ta vám pleť zklidní, vyživí a zbaví všech nečistot, které mohou volně přerůstat v akné. Nevyplatí se tedy šetřit na základním ošetření.

Pokud si chcete udělat radost a sáhnout po nové rtěnce, tam už asi nemusíte tolik řešit, jaká značka to bude, samozřejmě pokud nemáte svou oblíbenou, kterou jste po dlouhých letech hledání objevila a u které víte, že jako jediná nedělá otisky, sluší vám a vypadáte díky ní za všech okolností dokonale. Pokud vám má nákup rtěnky jen zvednout náladu po hádce s manželem, klidně zaběhněte do drogerie a tam si ji pořiďte, v některých případech se může stát, že si rtěnku či jinou dekorativní kosmetiku budete kupovat velice často.

Ale k věci – z výše uvedeného je patrné, že se vyplatí kupovat dražší a ověřené produkty základní péče – tedy takové, které mají za úkol udržovat vaši pleť v kondici, takovou, aby vypadala za všech okolností odpočinutě a zdravě. Na základech se zkrátka šetřit nevyplácí a vy jako chytrá žena to jistě víte. Produkty, které předcházejí problémům s pletí, preventivně fungují jako ochranná bariéra a ve finále důkladně vyživují, je třeba vybírat velmi kvalitní a s citem pro detail.

Dekorativní kosmetika je pak jen třešnička na dortu, do které investovat můžete, nebo ne. Navíc se styly líčení mění tak rychle, že vám alespoň nebude líto vyměnit jednu paletku očních stínů za jinou.

To samé platí i o nehtové, tělové či vlasové kosmetice. Investujte vždy do základu, dozdobení můžete s klidným srdcem maličko ošidit.

Pokud ale chcete mít jistotu, že si za všech okolností vybíráte správně, zkuste si nechat poradit v INSTITUTu Orlane v Praze. S odborníky vyberete kombinaci nejen pleťové řady, ale také dekorativní kosmetiky, která vám bude jedinečně slušet, zjednoduší líčení – a vy zkrátka nejen omládnete, ale budete i vypadat odpočinutě, skvěle a mladě, a to díky dotyku precizní dekorativní kosmetiky Orlane.

A proč by to tak mělo být? Značka Orlane se intenzivně věnuje výzkumu a všechny produkty pravidelně upgraduje na vyšší verzi.

Přesto platí, že byste měla všechny produkty, které pro sebe chcete koupit, důkladně prozkoumat, otestovat a neslevovat ze svých nároků. I proto, abyste nemusela, je tu Orlane…