Blog: Kolik do sebe investujete?

V poslední době se s kosmetikou značek, které s vývojem beauty produktů nemají nic společného, roztrhl pytel. Jenže opravdu je tak skvělý nápad koupit si dekorativní kosmetiku od výrobce oblečení, například?

Je to jednoduchá matematika. Když si jdete koupit oblečení do kanceláře, také byste ho nehledala v prodejně zahradnických potřeb. Případně potraviny v provozovně zabývající se prodejem obuvi. Proč tedy nakupovat beauty produkty v prodejnách věnujících se úplně jinému sortimentu?

Jistě, na jednu stranu je logické, že je potřeba rozšiřovat portfolio nabízených produktů, inovovat a zjednodušovat klientkám život. Na druhou stranu, jako koncová zákaznice, rozhodně nevěřím produktům, které vznikají bůhví za jakých podmínek v jakési továrně a s velkou pravděpodobností bez dohledu dermatologů. Ráda bych se pletla, mám ale v sobě zakořeněné instinkty, které mi velí kupovat věci pro svou potřebu tam, kde by se opravdu kupovat měly. Tak například: Francouzská hi-tech kosmetika ORLANE je prestižní světoznámou značkou, která se více než 70 let specializuje na vysoce účinné produkty proti stárnutí pleti. Společnost ORLANE je průkopníkem v boji proti stárnutí a B21 je jejich ikonickou kosmetickou řadou. Působí na dlouhověkost buněk přímo v jejich srdci. Obnovuje jejich energii a základní mechanismy mladé pleti. Zlepšuje konstrukci pleti zevnitř a potlačuje všechny znaky stárnutí. To zní logicky, co myslíte? Navíc sofistikovaně a vědecky, takže nemám obavy používat ani pěsticí, ani dekorativní přípravky. A navíc: Již od samotného založení se firma ORLANE inspiruje novými medicínskými objevy. Díky odborným znalostem specializovaných výzkumných laboratoří, které sídlí v blízkosti francouzského města Orleans, vyrábí přípravky pro péči o pleť založené na skutečně vědeckém přístupu ke kráse, který dokonale odpovídá reputaci francouzské výrobní značky. Pole své působnosti však rozšířila také na spolupráci s výzkumným centrem v Japonsku a Itálii, díky čemuž získala maximální kontrolu nad každým stadiem vývoje produktu. Každá jednotlivá ingredience je mimořádně pečlivě a pozorně vybírána, mistrovsky zpracována a dávkována, aby bylo dosaženo požadovaných účinků a byla splněna přísná kritéria kvality značky. Odborné renomé laboratoří ORLANE je zárukou bezpečnosti a neškodnosti každého produktu.

Zkrátka, když si pořizuji oblečení, chci vědět, kde bylo vytvořeno, jestli za odvedenou práci dostaly švadleny zaplaceno, a zásadně si nekupuji modely z robotáren v jihovýchodní Asii. Zkrátka proto, že by mě ani nebavilo je nosit s vědomím, že je šilo dítě ve věku mých rozmazlených dcer, například.

Když nakupuji jídlo, chci vědět, z jaké oblasti světa pochází. Jak velkou má uhlíkovou stopu a zda bych nemohla sehnat variantu českých zemědělců. Neváhám připlatit si za kvalitu, protože to je to, co chci mít v životě.

Jednoduše řečeno, celý tenhle blog vznikl jen proto, že si myslím, že bych k produktům denní potřeby, které si pravidelně aplikuji na pleť, které si také třeba olizuji ze rtů během porad, měla mít absolutní důvěru. A když už takový vztah navážu, zůstanu mu věrná.

Zjišťujete si i vy, jak moc je to, co vás obklopuje, kvalitní? Pozor, nemusí jít jen o kosmetiku, ale také o vztahy, například… Vždy je dobré mít dostatek relevantních informací, věřit instinktům a nespokojit se s levným. Čímkoliv. Vy jste totiž hvězda, která si zaslouží to nejlepší. Ve všech ohledech.