Blog: Když chybí dvacet minut

Zjistila jsem, že v mém denním nasazení zkrátka nemám 20 minut na to, abych si nasadila pleťovou masku, nechala ji působit, následně smyla, nanesla krém atd. A objevila zázrak.

 

Některé značky, třeba Orlane, vnímají, jak se doba zrychluje a čas zkracuje. Takže přicházejí s inovativními přípravky, které šetří čas. A já pro vás jeden mám.

 

Orlane Anti-Fatigue Maska na unavenou pleť poskytuje okamžitou biologickou relaxaci. Bezprostředně po aplikaci je pleť znatelně vypnutá. Maska má však i dlouhotrvající vypínací efekt. Pleť je viditelně jemnější, jasnější a plná energie. Maska odvádí z pleti spolu s vodou také toxiny a volné radikály. Regeneruje, hydratuje, zpevňuje, vyhlazuje a dokonale rozjasňuje. Pleť je následně odpočatá, pevná a pružná. Po jejím použití na pleti lépe a déle drží make-up.

Hlavními aktivními látkami je exkluzivní energetický komplex Energisium, který zvyšuje energetickou aktivitu v buňkách, a pokožka je tak okamžitě a hluboce revitalizována. Ginkgo biloba a ženšen stimulují mikrocirkulaci a mají výjimečné čisticí účinky, které okamžitě odstraňují únavu. Po použití masky vypadá pleť jako po čtrnáctidenní dovolené. Bioenergetický komplex (pšeničné klíčky, rýžový extrakt, hyaluronát sodný) stimuluje buněčnou energii, regeneruje, zpevňuje a důkladně hydratuje.

Použití: Při ošetření cíleném proti únavě naneste dostatečně silnou vrstvu masky a nechte ji působit deset minut, můžete i přes noc. Pro efekt okamžitého zkrášlení aplikujte masku v tenké vrstvě pod make-up.

Pozor, důležitá je poslední věta celého popisu, která informuje o tom, že je možno masku v tenké vrstvě nanést na tvář i na spaní, případně pod make-up. Což je skvělá zpráva, protože ji nikdo neuvidí, bude pracovat v době, kdy pleť jiných ochabuje, a hlavně, budu vědět, že se blíží okamžik, kdy budu vypadat tak skvěle jako naposledy před dvaceti lety po dovolené bez dětí v nejrůznějším věku.

Miluju takovéto vychytávky, které pomáhají pracujícím ženám zvládnout tlak na vzhled, aniž by musely polevit či zapomenout na některé své povinnosti, které beztak dělat během dne musejí. Působí na mne jako ty nejlepší vychytávky pod sluncem, kterých by ovšem mělo být mnohem víc.

Na druhou stranu – není na místě být neskromná. Díky Orlane Anti-Fatigue Masce si můžu masku užívat v době porady, domácího úklidu, dopisování textu. Variant je nespočet. Moje kamarádka s ní chodí do fitka a je přesvědčená, že díky tomu, že se sportem a cirkulací krve otevírají póry, tak díky tomu pokožka víc vstřebává všechny potřebné látky.

Zkuste ji taky, uvidíte, že se zamilujete – po první aplikaci.

Foto: pexels.com, Alena Darmel