Blog: Jaké bude vaše novoroční předsevzetí?

Rozhodně by mělo být takové, že vás bude těšit. Nedávejte si za cíl restrikce ani zákazy, ale odměny. Na cestě za úspěchem se vám půjde líp.

Dlouhou dobu jsem si předsevzetí dávala jen taková, která mě vyčerpávala už na samém začátku. Jen pomyšlení na ně mi bralo náladu. Protože uznejte, že být nejštíhlejší, nejhodnější, nejmladší, nejzdravější a nevím, jaká ještě – to dá člověku pořádně zabrat. Takže se de facto popouzíte už tím, že myslíte na to, jaká byste být měla/chtěla.

Zkuste to v roce nadcházejícím jinak. Plánujte si věci, které vám udělají radost, změny, na které se budete těšit. Ne se už dopředu trýznit tím, že si nedáte ani kostičku čokolády a podobně.

Život je v současné době natolik těžký, že si ho nemusíte komplikovat ještě vy sama, na základě vlastních rozhodnutí. Proto přehodnoťte úhel pohledu a zkuste si své touhy, plány i sny definovat trochu jinak. Nejen rámcem odříkání a dřiny, ale také radostí, výzvou a ponaučením. Seberozvojem, chcete-li.

Zkuste to třeba tak, a já to rozhodně udělám, že si naplánujete volný čas sama pro sebe. Takový, který využijete četbou, péčí o sebe sama, seberozvojem. Radostí. Rozmazlováním se. Krok číslo jedna na cestě, která by vás měla dovést ke spokojenějšímu já, je také péče o pleť, vlasy, tělo. Nakombinujte si procedury tak, jak je nabízí ORLANE INSTITUT, těšte se na ně s pocitem, že po každé proceduře budete krásnější, spokojenější. Nejenže vás odbornice a odborníci INSTITUTu budou opečovávat, ale také se budou podílet na tom, že budete vyrovnanější, spokojenější – celkově krásnější.

Za rok, až se budete ohlížet za rokem 2021, bylo by fajn, kdybyste si mohla říci, že uplynulý rok byl sice náročný, což dozajista bude, ale také váš. Konečně. Protože po letech by mohl být takový, kdy nezapomenete myslet na sebe, nebudete se výhradně rozdávat pro ostatní, ale také si vymezíte prostor, který bude jen váš. Přinášení obětí mají sice ženy v popisu práce, na druhou stranu – proč hnát takové chování do extrému? Nikdo vaše sebemrskačství neocení. Ale toho, že jste krásná, za všech okolností upravená a dokonalá, si všimnou všichni.

Krásný nový rok a správně definovaná předsevzetí přejeme!

Foto: Pexels, Olya Kobruseva