Blog: Já tedy stárnout nebudu!

Tedy nějak přiměřeně asi ano, ale proč jít vráskám naproti, když tomu tak být nemusí, že… 

Kamarádka se rozhodla stárnout přirozeně. Jenže to jako bio žena bere tak vážně, že ji na třídním srazu považovali za nepříliš oblíbenou učitelku chemie. Jiná se rozhodla jít cestou operačních zákroků a vypadá jako Kačer Donald křížený s Bambim. Miluju je obě stejně, ale při pohledu na jejich snažení jsem si zvolila vlastní, střední cestu. Jakou? Orlane přece! Značka Orlane nabízí jedinečná řešení všem, kdo chtějí sofistikovaně pečovat o svou krásu a zvolit si rychlost stárnutí podle vlastního rozhodnutí. Pokud potřebujete eliminovat vrásky v obličeji, vsaďte na řadu Antirides a zjistíte, že změnu věku v občanském průkaze sice nezastavíte, nikdo vám jej ale z tváře nevyčte. – Takže eliminuju, sice ne tak radikálně jako kamarádka, ale teenagerem už být nechci. Po zkušenostech z toho období – fakt ne, díky.

Navíc, i když je pravdou, že každá žena přistupuje k věku jinak, dřív nebo později se vráskami začneme zabývat všechny. I ty, které chtějí stárnout přirozeně a nepodlehly trendu výplní, přesto mají ale pocit, že by mohly maličko zpomalit tempo, kterým jim vrásky od smíchu a sluníčka přibývají. Je to snadné, pokud víte, že existuje perfektní řada Antirides značky Orlane, která je unikátním řešením obtíží, se kterými se dřív nebo později bude potýkat každá žena – a také muž.

Tak jsem pro nás zjistila. Proč jsou produkty řady Antirides tak úspěšné v boji s projevy stárnutí. Speciální program na vrásky Antirides Extreme s patentovanou látkou Mémoxyle® působí na buněčnou paměť a pomáhá navrátit pleti mladistvé vzezření. Nová generace výrobků kosmetické značky Orlane na vrásky stimuluje nápravu epidermu. Zásadní roli při tom hraje objev unikátní látky Mémoxyle®, která dokáže přímo ovlivnit mezibuněčnou komunikaci, a tím působit na obnovu pleti a prodloužit její mládí. Jedná se o komplex látek stimulujících nebo nahrazujících cytokiny, což jsou buňky, které předávají pleti informaci, aby se regenerovala.

Milé mé dámy. Je na každé z vás, jakou cestu si zvolíte. Já rozhodně chci být sofistikovanou dámou, za kterou se otočí nejeden koloušek, stejně tak zralý gentleman. Moje babička tvrdí, že právě ženy, které umně umí pracovat se zakrytím vrásek i stárnutí, jsou nejpřitažlivější.

Tak jo. Budu nejpřitažlivější.

S Orlane.

A vy mi na mé cestě držte palce. Aby dopadla přesně tak, jak si přeji. Vám já přeji to samé.

Foto: Pexels, Evgenyi Volivach