Blog: Investujete do stylu?   

Jsou dny, kdy máte chuť koupit si kabelku. Ve dnech jiných spíš něco na sebe. Ale také mohou nastat okamžiky, kdy zvažujete, co se vám víc vyplatí. My to víme. Vsaďte na investici do dekorativní kosmetiky. Stokrát se vám vrátí.

Je to tak. Klasik sice tvrdí, že bez kvalitní kabelky by žena neměla vycházet, jiný mu ale oponuje, že ženu ženou dělá dokonale nalíčený obličej. Respektive rty. Stejně jako v dalších ohledech nejspíš záleží na úhlu pohledu, na tom, co máte ráda za styl. Já třeba donedávna rtěnky nenáviděla. Co rtěnky. Lesky na rty. Používala jsem maximálně jelení lůj, protože mi hrozně vadilo, když se rtěnka či lesk obtiskly na šálek s kávou. Nebylo to příliš estetické. Bráno mojí optikou. Faktem je, že někomu může takový hrneček připadat velmi sexy.

Moje kamarádka razí teorii, že když nemá kabelku od Diora, případně Hermés, měla by ale svůj styl podtrhnout tím, že v zavazadle levnější provenience má rtěnku dražší značky. Vysvětluje to tím, že se alespoň světově cítí. A dodává, že právě luxusní značky mají produkty, které jsou – jedinečné. Neslíbatelné, dlouhotrvající, pracující ve prospěch ženiny tváře.

A má pravdu. Propadla jsem luxusní značce, u které jsem zjistila, že je neslíbatelná, tedy nedělá na porcelán sexy obtisky. Jenže. Nemá barvu v tom odstínu, který bych potřebovala, abych se cítila skvěle. Odstín, který přesně sluší mé pleti, jsem našla v řadě lesků na rty Orlane. Pečující lesky na rty Orlane Shining Lip Gloss dodají rtům novou vitalitu. Budou sametově hebké, zářivé a díky vysokému lesku budou působit plnějším dojmem. Rty díky nim dostanou potřebnou hydrataci, tyto lesky je napravují a vyživují. Jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou, vitaminy A a E a olej z rýžových otrub. Nejmodernější hi-tech aplikátor zaručuje přesné odměření toho správného množství lesku. A to už zní skvěle, že…

Zkrátka: do stylu investuju pravidelně, u jedinečné značky, která má takové odstíny, na které si ty jiné ani netroufnou. Na výběr je z těch umírněných i extravagantnějších. Jen na vás nakonec záleží, jaký si vyberete.

Stavte se v Institutu a zamilujte se do svého odstínu.

Orlane Shining Lip Gloss
Orlane Shining Lip Gloss