Blog: Dárek pro vaši krásu – B21 Discovery Kit. Objevte jedinečnost kultovní řady B21 v komplexním balení

 

Hledáte dokonalý set kosmetických produktů, který by ideálně sloužil vaší pleti? Odpověď je jediná: B21 Discovery Kit.

Světově oblíbený a neuvěřitelně výkonný krém B21 od Orlane slaví už 55. narozeniny. Ale dárek dostanete vy. Nově si totiž zázračné produkty z řady B21 můžete vyzkoušet díky Discovery setu. V unikátním balení najdete přípravky řady B21.

Řada kosmetiky B21 přirozeně pleť reaktivuje, navrací jí ztracenou vitalitu a přirozenou krásu.

Pleťové přípravky B21 spatřily světlo světa díky nejmodernějším výzkumům prováděným ve výzkumných centrech společnosti Orlane v Japonsku a Itálii. Přípravky celé řady mají ideální texturu, jsou parfemované, snadno se vstřebávají do pokožky, o vaši krásu pečují v epidermis.

B21 skvěle zatočí s projevy stresu, únavy, nedostatku spánku i znečištěného ovzduší. Ideální kombinace přípravků vytváří z řady B21 perfektní kombinaci produktů pro váš mladistvý vzhled.

Pro ty z vás, které máte s ikonickou B21 již zkušenost, může být právě tato sada – a v těchto velikostech – jedinečným cestovním doplňkem, který můžete zabalit i do příručního zavazadla do letadla.

Pro ženy, které zatím s unikátní řadou zkušenosti nemají, může být prvním seznámením s produkty. Protože proč si kupovat velká balení pro vyzkoušení, že? Investujte do objevitelského setu a zjistíte, že bez B21 se už nikdy neobejdete. Výlučné složení všech přípravků této řady je unikátním anti-aging elixírem, který napomáhá znovu aktivovat protein dlouhověkosti, a díky tomu obnovit mladistvý vzhled vaší pokožky. Díky perfektní kalibraci všech účinných látek je vylepšena biologická prostupnost a účinnost 21 aminokyselin obsažených v komplexu B21.

Discovery set obsahuje:

B21 sérum/koncentrát 7,5 ml

B21 krém 9 ml

B21 oční krém 3 ml

B21 odličovací pěnu 50 ml

B21 olej 3,5 ml

Narozeninová cena setu je 2440 Kč, hodnota produktů v setu pak 4400 Kč. Vyzkoušejte jedinečnou řadu kosmetické péče za skvělou cenu. Oslavte s námi neuvěřitelných 55 let řady B21 na trhu. Užijte si dárek v podobě resetu svého mládí.

Objednávejte hned na našem e-shopu. A zamilujte se do kvality.