Blog: Co na vás prozradí vaše rty?

Na mne docela dost věcí. Třeba to, že sice nejsem vášnivým kuřákem, ale občas okusuji propisku, při psaní špulím rty – zkrátka, že se občas chovám jako blázen. A v obličeji je to znát.

Tedy doufám, že ne bláznovství, ale to, že grimas se nebojím, ale na invazivní zákroky z mnoha důvodů nechodím. Pečlivě se o sebe starám a snažím se stárnutí zabránit, co to jde, ovšem právě kontury rtů dost prozradí. I to, co bych nechtěla. Tedy to, že pětačtyřicítka je za rohem, a do důchodu daleko. Jenže i do této fáze života bych ráda dotančila s úsměvem na rtech, které nebudou hyzdit zbytečné vrásky, a s jiskrou v oku. Tu si tedy žádným krémem nezajistím, na tu se musí životním přístupem a dalšími proprietami, ale zbavit se nenápadných zrádců, kteří nespolupracují a křičí do světa můj skutečný věk… Okamžitě.

Chcete vědět, v čem kouzlo krému na kontury rtů spočívá? Soin Antirides Extreme Tour Des Lévres disponuje unikátními optickými receptory, které okamžitě zneviditelní vrásky. Péče o vrásky v okolí rtů tuto citlivou a exponovanou oblast viditelně omlazuje. Bojuje proti vráskám od základu a s úspěchem snižuje viditelnost stávajících vrásek. A co to říká? Že moje rty budou svěží, plné, vyhlazené a že je to věcička, kterou v nabídce jiných kosmetických značek nenajdete. Cílená a efektivní péče pro kontury rtů – to je moje nová životní láska, o kterou se připravit už nenechám. Nanášet budu tak dlouho, až zničím všechny záškodníky. Krém na vrásky obsahuje Komplex Mémoxyle®, který brání vzniku nových vrásek tím, že obnovuje „paměť mládí“. Obsahuje optické receptory, které jsou výtečnými pomocníky při snižování viditelnosti již existujících vrásek. Odbourává nežádoucí příznaky stárnutí.

Tolik teorie. Praxe je taková, že se mažu ráno i večer. A taky pod rtěnku. Případně skvěle funguje na nosoretní rýhy. Jako maska nanesená přes noc na obličej. Respektive na místa, která potřebujete zbavit vrásek. S definitivní platností.

Je fakt, že kdyby tohle všichni věděli, nejspíš by zkrachovali ti, co si staví kariéru na botoxových injekcích. Nejsou totiž potřeba. Navíc nanášení krému nebolí, je to voňavý rituál a přirozená činnost, která omlazuje, těší a funguje i jako zlepšovač nálady.

A mám ještě jednu oblast, na které zkusím, zda přípravek funguje dokonale. A těším se, že pro vás budu mít jen dobré zprávy. O jakou část obličeje jde? O „nadobočí“ – oblouky na čele od obočí výš. Abych definovala přesně. Moje dcery si totiž velmi stěžují na to, že při komunikaci s nimi občas – jejich optikou viděno je to dost často – výhružně zvedám obočí. A jakože tedy nemám nosoretní rýhy, ale trpím na rýhy nad obočím. Pro vás to udělám. Dám si závazek, že se budu mazat, nafotím Den 0. Selfíčko. A postupným časosběrem dokážu, že má výhružně zvednutá obočí se vracejí tam, kam mají, a že vrásky, které mi tato grimasa způsobuje, postupně mizí.

A za to Soin Antirides Extreme Tour Des Lévres dík 😊.