Blog: Citlivka citlivá

Je tady jaro a s ním i alergeny ve vzduchu, přemíra slunce a další záležitosti, které dokážou s kvalitou pokožky pořádně zatočit. Co s tím, abyste si jaro užila?

Já mám jasno. Vždy, když přichází roční období, které mimochodem tolik miluju, nasazuju na pleť jako první pomoc řadu Oligo. Proč? Je zklidňující, plná vitamínů, hypoalergenní a vhodná na všechny typy pleti. Takže se těmito přípravky mažu nejen já, ale také moje dcery. Proto, aby byly mladé a krásné, a jak dcery tvrdí, já zase proto, abych byla zachovalá a krásná…

Potřebujete-li na jaře pleti dodat vitalitu, je právě řada Oligo Vitamin to pravé. Tento zklidňující a ochranný krém pro rozjasnění a vitalitu je hypoalergenní, lze jej použít na všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. Je vhodný na den i noc pro pleť libovolného věku. Ochraňuje citlivou pleť a účinně působí proti známkám podráždění. Pleť je po něm maximálně vyživená, vyrovnaná a posílená. Vrátí se jí jemnost, měkkost a odpočatý vzhled.

Lehký zjemňující krém řady Oligo Vitamin kosmetické značky Orlane se pyšní zcela novým komplexem aktivních látek Cellular Life čili „buněčný život“, získaných z granátového jablka. Ten přináší pleti všechny esenciální prvky nezbytné pro zdravý vzhled (8 oligoprvků, 12 vitaminů a 7 minerálních látek). Jeho součástí je také rostlinný výtažek, který působí proti známkám podráždění a ochraňuje citlivou pleť.

Program Oligo Vitamin Orlane je určený pro suchou a citlivou pleť. Mimořádně jemná kosmetická péče je speciálně zaměřená na reaktivní křehkou pleť, která není schopna akceptovat běžné kosmetické přípravky. Laboratoře Orlane vyvinuly exkluzivní komplex Cellular Life, který jim umožnil poznat a pochopit základní úlohu výživných mikročástic pro život buněk. Díky tomu vznikla tato kosmetická řada, která pleti dennodenně dodává přesnou dávku celkem 46 základních elementů (stopových prvků, vitamínů, aminokyselin a minerálů) pro udržení zářivé pleti po celých 24 hodin. Vaše pleť bude vitálnější, zdravější a mnohem odolnější. Každá pleť, i ta nejcitlivější, může být zářivá, jemná a příjemná.

Špičkové výrobky luxusní kosmetiky Orlane obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který stimuluje buněčnou energii, regeneruje, zpevňuje a hydratuje. Podstatou této kosmetiky je zásobit pleť energií potřebnou k zajištění jejích přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti všechno, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti. Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Tak co, ještě nevíte, jak podáte první pomoc pleti, až se o ni zahlásí?