Blog: Blahodárná péče

Když už se o sebe staráme, měli bychom používat přípravky, které mají perfektní tah na branku. V případě kosmetických produktů tah na vrásku, suchou pleť i další potíže, které vám znepříjemňují život. Znáte je?

Já ano. Už z dob, kdy si maminka chodívala vystát frontu k TUZEXu a na kelímky s nápisem Orlane jsme jí žádná z nás (myšleno jejích dcer) nesměly sáhnout.

Dneska vím, že mi skvěle vypadající pleť zajistí perfektní krém na oči, v mém případě B21 Extraordinaire oční krém. Proč? Okolo očí je pleť 3–5x tenčí než v jiných obličejových partiích. Navíc neobsahuje mazové žlázy, v důsledku čehož je mnohem náchylnější k dehydrataci a předčasnému stárnutí. Obsahuje také méně kolagenu a krev i lymfa v ní cirkulují daleko pomaleji. B21 Extraordinaire oční krém resetuje díky komplexu Youth Reset Komplex® buňky a tím zcela odstraňuje příčiny jejich špatného fungování. Dochází naopak k obnově jejich energie a podstatných funkcí, jako tomu bylo v mládí. Zvyšuje hustotu pleti, obnovuje její pevnost a elasticitu. Rozjasňuje pohled, ale i celkový výraz tváře, působí proti otokům a tmavým kruhům. Lze jej používat v jakémkoli věku a je vhodný pro každý typ pleti.

Kromě toho miluju B21 denní krém. Obsahuje skvěle poskládané aminokyseliny. Ty jsou totiž pro buňky pleti nezbytnou složkou k tvorbě stavebních prvků, jako je kolagen či elastin, a dalších specifických vláken. Pleti rovněž dodávají živiny. S tímto krémem vstoupila luxusní kosmetická značka Orlane do nové éry aktivní kosmetiky. Inovovaná verze pověstného krému obsahuje tu správnou směs aminokyselin (Youth Reset Complex) pro nápravu a rejuvenizaci pleti.

A to nejlepší nakonec: B21 Extraordinaire Sérum na krk a dekolt. Mám svůj věk a tohle je nejpokročilejší péče proti stárnutí, pro vyhlazení, zpevnění a tonizaci krku a dekoltu. Jemná krémová konzistence se zázračnou silou séra pokožku téměř okamžitě vypne, vyhladí a zpevní. A že takový produkt potřebuju: vlivem přirozeného procesu stárnutí, okolního prostředí, ale také třeba kvůli nevhodným pozicím během spánku se na nich objevují vertikální vrásky. Pleť v těchto místech ochabuje rychleji než v obličeji, ztrácí svoji hustotu a rysy kolem brady se rozostřují.

Nechci totiž, aby právě tyto partie prozradily, kolik let mi doopravdy je.

Tyhle produkty nanáším na partie, které mé trápí nejvíc, se železnou pravidelností a velmi něžně. Právě i vklepání přípravku do pokožky může mít vliv na to, jak perfektně bude vypadat. To mějte na paměti, až si budete jakýkoliv vámi zvolený přípravek nanášet na tvář. Poklepat, nevtírat. To je, oč tu běží, aby vás netrápily vrásky, které bez milosti přiznají věk, a dokonce i něco málo přidají.

Přeju vám, abyste své pomocníky a blahodárné pečovatele našli co nejdřív.

Foto: Pexels, Andrea Piacquadio