Blog: Bez dokonalého obočí ani ránu

No jo, jenže jaké to je? Jaký tvar, hustota či barva? Letošní trendy jsou skvělé a sluší. Tak nezapomínejte na úpravu míst, která definují celou vaši tvář i vzhled.

Jediné, co byste si měla opakovat při úpravě obočí, je to, že se stále češe vzhůru, a hlavně myslete na to, že důležitý je přirozený vzhled obou oblouků.

Mimochodem, máte svou kosmetičku, která se vám o obočí stará dlouhodobě? Pokud ne, je to, jako byste střídala dentální hygienistku. Případně kadeřnici. Najděte si expertku na úpravu obočí a té buďte věrná. Jistě sleduje trendy, má je v malíčku a nenechá vaše brvy zdivočet, ale ani je nevytrhá do přísných linek, které tolik milují obstarožní pedagožky.

Obočí by mělo být výrazné, což ovšem neznamená, že by mělo být černé. Naopak. Trendem je obočí světlejší, ne tak výrazné, jako tomu bylo v uplynulých letech. To mějte na paměti v okamžiku, kdy si budete chtít řasy nechat profesionálně dobarvit. Klidně můžete zvolit variantu ombré, ale nezapomínejte na to, že obočí byste měla mít do posledního chloupku vykreslené vždy až do konce celé linie. Právě ona, když je špatně definovaná, může změnit celý váš vzhled.

Mimochodem, zapomeňte na gely, výsledek by měl být jemný a matný. Nikoli lesklý.

Jak již bylo zmíněno, ostré oblouky jsou také minulostí. Snažte se o obočí rovné. A kdybyste nevěděla, jak by mělo vypadat, mrkněte na snímky z předávání Oscarů a budete mít obratem jasno. Ano, přesně takové, jaké jej v 99 % měly celebrity účastnící se ceremoniálu, takové by mělo být i obočí vaše.

A ještě jeden důležitý bod jsem pro vás zjistila: Kdybyste se rozhodla pro domácí péči, což fakt nedoporučuji, mějte na paměti, že každý jeden z chloupků, který vytrhnete – narůst může, ale také nemusí. Když nic jiného, tohle je přesně ten důvod, který by vás měl od domácího vytrhávání odradit. Najít si profíka pro oblast obličeje tolik viditelnou by neměl být zas takový problém, že.

Experimentujte, vyživujte, upravujte, dobarvujte. Obočí je signifikantním znakem vaší tváře a jeho úprava může zcela redefinovat váš vzhled.

Za sebe doporučuji jediné. Vykašlete se na domácí péči a objednejte se do INSTITUTU ORLANE PRAHA. A teď budu citovat z www stránek: INSTITUT ORLANE PRAHA má ve svém portfoliu i další kosmetické služby, které pomohou zlepšit a zvýraznit vzhled vaší tváře: k nim patří například úprava a tónování obočí a řas. Úprava obočí se provádí buď klasickou metodou, nebo za pomoci speciálního postupu „Eyebrow threading“. Make-up poradenství a líčení s dekorativní kosmetikou ORLANE na různé denní, večerní nebo společenské příležitosti je prováděno vyškoleným personálem.

Stačí zvednout sluchátko, nemusí být kouzelné, a budete krásná. Jdete do toho?

Foto: Pexels.com, Amir Seilsepour