Blog: Adventní čas je tu proto, abyste milovala. Rodinu, partnera. Sebe. Na to nezapomínejte

Všechny ženy jsou altruistky. Nejspíš mají v popisu práce rozkrájet se pro ostatní. Víte ale, že byste během této doby měla myslet také na sebe? Protože i altruistům mohou dojít síly.

I v dnešní době chaosu jste se rozhodla, že rodině připravíte ty nejkrásnější Vánoce. Proto běháte, zařizujete, vyřizujete i doháníte. Už jste třeba sehnala figurku ze hry Stranger Things, což se ještě před měsícem jevilo jako zhola nemožné. Taky jste zajistila dostatek cukroví, oblečení pro teenagera podle jeho vkusu. Jo a propriety pro výrobu slizu… Ty jsou pro úspěch letošní nadílky zhola nezbytné…

Jak to tak zní, místo usebrání a zamyšlení se nad svým životem máte sice zajištěno to, že všichni budou mít dárečky, jaké si přáli, dokonce i dvacet druhů cukroví na stole. A vy? Budete mít radost. A dodatek pod čarou: Na rodinných fotografiích budete chybět, protože až na sebe mrknete 24. prosince ráno, zjistíte, že máte kruhy pod očima, povadlou pleť, zničené nedobarvené vlasy s odrosty, za které by se nemusel stydět ve své době ani populární idol, zpěvák skupiny Europe. Ruce také nebudou vypadat tak, jak byste si představovala, že vypadají ruce ženy, která od Ježíška dostává zlato, šperky a drahé kamení za péči o rodinu. A už vůbec vaše ruce nebudou instagramové. Tento termín velmi často používá moje dcera a já konečně zjistila, co to je. Jsou zkrátka dokonalé. Nehty vyleštěné, celkově fotogenické. Což se při záběru, které ty vaše/moje denně zvládají, dá jen těžko realizovat.

Jestli máte seznam věcí, které musíte do svátků stihnout, propašujte tam kosmetiku, kadeřnici i manikúru. Také si napište Ježíškovi o kosmetické přípravky, které za vás odvedou obrovský kus práce. Perfektně na únavu funguje řada Antifatigue, která vyhladí únavu z vašeho obličeje.

Taky se zamyslete, případně si nechte poradit, nad kombinací ampulek Supradose. U mě fungují skvěle, není jediný důvod myslet si, že u vás by tomu mělo být jinak.

Mimochodem, budu se trapně opakovat, ale bez produktů řady Vivifiante nedám ani ránu. Zkrátka proto, že dokáže z unavené ženy vykouzlit takovou, které její kolegové hádají méně, než jí ve skutečnosti je. A to se od 35 plus dost počítá.

Milé dámy, letošní Vánoce by měly být jiné než ty předešlé. Ještě je čas, abyste proházely pořadí priorit a uvědomily si, že skutečně to nejdůležitější je, abyste se u stromečku cítily skvěle. Až totiž bude váš teenager remcat, že mikinu chtěl v jiném odstínu černé, partner tvrdit, že archivní láhev sice chtěl, ne však jamajského rumu, ale znojemského vína… Zkrátka až budou mít všichni tendenci hodit vinu za jejich vlastní selhání i pocity na vás (a to fakt dobře umí, přiznejte si to), budete to vy, kdo nad věcí mávne instagramovou rukou a zavelí k rodinnému focení u rozsvíceného stromečku. Dokonale prozářenou pleť ani nanesený make-up si totiž nebudete chtít zničit slzami… A taky proč? Vy jste skvělá, úžasná a dokonalá. A abyste byla nej, jsme připraveni vám pomoci. Těšíme se na vás, klidně na poslední chvíli v INSTITUTU Orlane.

Letošní Vánoce, jak vyhrožují politici – budou opravdu jiné. Budou lepší.

Krásný advent!

PS: Kdyby selhalo všechno, Highlighter stick v kombinaci s Bronzujícím pudrem Orlane je pojistka pro všechny katastrofy. I kdybyste nestihla nic ze zmiňovaných procedur, krásná budete během několika sekund. Mějte tuto kombinaci proto v záloze. Když ne na Štědrý den, na Silvestra se bude hodit.