Blog: A chci být krásná. A chci a chci a chci!

Nedávno jsem se dívala na pohádku, v níž se v kontextu jiném rozčilovala jedna z hrdinek podobným způsobem. Já se rozčilovat nemusím, mně se mé přání splní. Krásná budu. A tečka.

Jsem neustále v běhu. A trochu jsem pozapomněla na to, že bych se měla věnovat také sama sobě. Ne tomu, co udělá radost ostatním, ale tomu, co těší a prospívá mně. Takže je načase trochu změnit životní nastavení – a neodbývat se třeba krémy, které rychle koupím mezi natáčením, dopisováním textu, případně v samoobsluze při doplňování zásob s pocitem, že je to stejně všechno jedno. Není. Měla bych věnovat čas sama sobě, zajít občas na kosmetiku, protože jak tvrdí moje kamarádky: I holky z cukrárny, od koní, od počítače, několikanásobné maminky, dámy před přechodem, na přechodu i za ním by měly být za všech okolností krásné. Jako Jana Švandová, Diane Keaton, Meryl Streep. Například. Nebo dámy další. Přesto se vsadím, že krém u kasy v supermarketu si nikdy nekoupily ani omylem.

Protože proč? Nejsou tak bohaté, aby si mohly dovolit kupovat levné věci.

Takže se pokorně vracím a čas na nákup si vždy najdu, protože dnes už stačí jen pár kliknutí v e-shopu, což vás opravdu nezničí, a dostanete se k produktům, za které dám klidně ruku do ohně. K řadě B21 Extraordinaire. Například. Proč je tak výjimečná? Stimuluje buněčnou aktivitu, syntézu kolagenu zvyšují tyto produkty až o 30 %. Zvyšují také produkci elastinu, zesilují hustotu pokožky, čímž se redukují vrásky…

Mám pokračovat? Asi není zapotřebí, že?

Jedno je jasné, ona ta investice není tak vysoká, protože bylo zjištěno, že více než dvě třetiny žen se mažou přespříliš. To znamená, že mají pocit, že když na sebe nanesou množství jakéhokoli přípravku, dostaví se viditelnější a rychlejší výsledek. Tak to ale není. Pleť je za všech okolností schopna absorbovat jen určité množství přípravku, ostatní setřete či smyjete bez jakéhokoliv užitku. Naučte se tedy dávkovat – a zjistíte, že vám přípravky daleko víc vydrží. Není třeba plýtvat.

Rozmazlujte se, vyberte si luxusní krém s hi-tech složením, který vám udělá radost a prozáří nejen pokožku, ale i náladu. Nakonec to nepřijde ani na takovou částku, jak jste se původně domnívala.

Za sebe mohu doporučit celou řadu B21 Extraordinaire. V luxusním provedení, skvěle balenou, v pumpičkách převážně, takže vám vaše porce štěstí pro pokožku nezmizí tak rychle jako z běžného kelímku.

Potřebujete se poradit, jestli je pro vás právě tento zázrak vhodný? Objednejte se na konzultaci do Orlaneinstitut.cz, případně si můžete vysvětlit, stejně jako já, že na zázraky není třeba čekat, když je máte nadosah ruky.

Protože já zkrátka budu krásná. K tomu mi dopomáhej Orlane. A to je asi tak vše, co jsem k tomu chtěla říci.