ALL IN ONE – UNIKÁTNÍ SLUŽBA, KTERÁ UŠETŘÍ VÁŠ ČAS

Máte pořád málo času? INSTITUT ORLANE PRAHA přináší svým zákazníkům  stálou nabídku propojování jednotlivých služeb. Ta je určená těm, kteří jsou časově zaneprázdněni a z tohoto důvodu nestíhají více na sebe navazujících ošetření.

Co to konkrétně znamená ALL IN ONE? Během jednoho časového úseku, lze  absolvovat až tři klientem vybraná ošetření najednou. Kombinovat, společně s vysoce  efektivním kosmetickým ošetřením pleti ze široké nabídky institutu, jdou tak například  manikúra a pedikúra. Tato komplexní péče, prováděná vyškolenými pracovníky, pak probíhá v intimním a příjemném prostředí kabin INSTITUTU ORLANE PRAHA.

orlane_all_in_one_prague

Každé z ošetření INSTITUTU ORLANE PRAHA je pozvánkou k relaxaci, požitku a revitalizaci.

Ošetření pleti v INSTITUTU ORLANE PRAHA poskytuje trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky s využitím nejnovějších postupů revitalizace pleti: z pokožky se odvádějí toxiny, pleť se čistí, zvlhčuje, zpevňuje, okysličuje, vyživuje, zjemňuje a uvolňuje. Procedury se skládají z 60 – 120 minutových seancí, manuálních technik a ošetření pomocí speciálních přístrojů, které zlepšují a prodlužují výsledný efekt.

Profesionální práce manikérek a pedikérek INSTITUTU ORLANE PRAHA zajištuje dokonalý výsledek. Při lakování nehtů na rukou a na nohou se používají klasické laky OPI a ORLY, u gelového lakování pak gel laky OPI Gel Color a Orly Gel FX. Nehtová modeláž se provádí pomocí OPI gelu. Součástí manikúry a pedikúry INSTITUTU ORLANE PRAHA jsou i masáže, peelingy a zábaly rukou.

Každé ošetření pleti obličeje nebo těla vyžaduje jinou denní dobu vhodnou pro její aplikaci.

KONZULTUJTE S NÁMI VHODNÝ TERMÍN OŠETŘENÍ
NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše recepční vám ochotně odpoví na vaše dotazy a následně pro vás rezervuje dohodnutý termín.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ