5 vánočních dárků pro maminku, když ji chcete dopřát luxus

Ženy je třeba milovat, říká se v jednom popovém songu a interpret má dozajista pravdu. Vánoce jsou tím momentem, kdy chceme poděkovat za všechno, co pro nás maminky, ale i manželky a dcery dělají.

Každá žena ví, že péče o pleť není vyhazování peněz, ale investice. Péče o pleť je rituál, péče může být tou chvilkou pro sebe, kterou každá žena potřebuje, aby tady mohla být i pro ostatní. Zkuste svým blízkým ženám poděkovat luxusním darem ve formě hi-tech francouzské kosmetiky Orlane.

Orlane je kosmetika pro ty nejnáročnější ženy, s kvalitou prověřenou historií a ne nadarmo se říká, že umí podvádět čas. Zkuste své ženě, ať už je to manželka, maminka nebo dcera, dopřát tyto luxusní výrobky. Všechny je můžete objednat na e-shopu Orlane.

 

Antirides Extreme Noční Krém
Antirides Extreme Noční Krém

Antirides Extreme Noční Krém
Noc je pro péči o pleť nejdůležitější část dne, pleť má po rušném dni čas se regenerovat a my ji můžeme pomoci ke zlepšení, proto je skvělou investicí pro každou ženu noční krém.  Noční krém na vrásky je určen ženám ve věku nad 40 let.

Antirides Extreme Krém na kontury rtů
Antirides Extreme Krém na kontury rtů

Antirides Extreme Krém na kontury rtů
Jedna z nejpopulárnějších součástí dekorativní kosmetiky je momentálně rtěnka. Rtěnka dokáže udělat divy, ale rty s velice jemnou kůží jsou náchylnější ke tvorbě vrásek. Proto je důležité na péči o rty nezapomínat. Antirides Extreme Krém na kontury rtů je cílená a neobyčejně efektivní péče pro rty. Tento extrémně silný a účinný krém na vrásky obsahuje Komplex Mémoxyle®, který se staví na odpor vzniku nových vrásek tím, že obnovuje „paměť mládí“. Obsahuje optické receptory, které jsou výtečnými pomocníky při snižování viditelnosti již existujících vrásek.

Super Hydratant Sérum
Super Hydratant Sérum

Super Hydratant Sérum
Hydratace pleti je samozřejmě základ. Super Hydrant Sérum od Orlane aktivuje přirozený hydratační mechanismus pleti, doplňuje do pleti vodu, navíc dokonale vyhlazuje a vyplňuje vrásky. A to vše díky extraktu z Violky trojbarevné a unikátnímu rostlinnému komplexu Bio-Energic B21. Podporuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové.

Dárkový set s B21 Extraordinaire Sérum a taštičkou
Dárkový set s B21 Extraordinaire Sérum a taštičkou

Dárkový set s B21 Extraordinaire Sérum a taštičkou
Sérum je nadstavba péči o pleť, pomyslná třešnička na dortu, která zaručí prevenci před stárnutím. Sérum B21 Extraordinaire je ale luxusní třešničkou na dortu. Sérum pro restart mládí znatelně redukuje všechny známky stárnutí: hlubší vrásky a nežádoucí tmavé skvrny viditelně mizí pleť je zpevněná, hydratovaná, svěží a rozjasněná. Resetováním buněk se zcela odstraní příčiny jejich špatného fungování, a naopak dochází k obnově jejich energie a podstatných funkcí, jako tomu bylo v mládí. Dárkový set obsahuje kompletní péči pro pokožku, a pokud s luxusní kosmetikou začínáte, můžete se obrátit i na dárkový startovací set B 21 Extraordinaire, který vás navede krok za krokem.

Nyní můžete multifunkční pudr ORLANE Multi Soleil / 12 g koupit také v dárkovém setu se štětcem za 945 Kč

Dárkový set Pudr Multi Soleil se štětcem
Multifunkční bronzující pudr Powder Multi Soleil obsahuje v jedné paletce čtyři různé odstíny. Kosmetika Orlane Soleil Bronze poskytne pleti dokonalou bronzující péči proti stárnutí. Viditelně ji rozzáří a dodá přirozeně opálený vzhled i bez slunečních paprsků, kormě toho dokáže pleť vyhladit a sjednotit. Opálená pokožka dodává kouzlo mladé pleti.

Sledujte kosmetické novinky také na instagramovém profilu Orlane.