5 netradičních voucherů Orlane, kterými zachráníte i Valentýn!

Den, který oslavuje odvahu římského kněze jménem Valentýn, jenž byl 14. února popraven za to, že i přes zákaz vladaře oddával tajně vojáky s jejich dívkami, slaví Češi čím dál tím častěji. Pokud ho slavíte i vy, podívejte se na to, jak můžete obdarovat své blízké.

Soutěž o vouchery
Soutěž o vouchery

Čokoláda nebo květina. Klasické dárky na svatého Valentýna, které nikdy nic nepokazí. Pokud ovšem chcete svou polovičku potěšit něčím opravdu speciálním, musíte přemýšlet trochu jinak. U předem vybraných darů je také velká šance, že se zkrátka do vkusu obdarovaných absolutně netrefíte.

Vouchery těmto trapasům předcházejí poměrně jednoduše. Kosmetická společnost Orlane má v nabídce luxusní dárkové poukazy pro ty nejnáročnější.

Eva Perkausová
Eva Perkausová

Dárkový poukaz na nákup produktů Orlane
Dopřejte darované osobě vybrat si luxusní kosmetiku šitou na míru. Francouzskáhi-tech osmetika se orientuje nejen směrem k anti-aging pleti, ale i celého těla a přichází s nevšedně specializovanými produkty. Jeden takový například vyhrál světovou kosmetickou soutěž Cosmopolitan Beauty Awards 2021.

Petr Vágner na kosmetice
Petr Vágner na kosmetice

Dárkový poukaz na služby Institutu Orlane Praha
Institut Orlane Praha navazuje na luxusní péči, kterou francouzská kosmetika nabízí. V Institutu najdete kadeřnictví, barber služby, kosmetická ošetření (včetně LPG), ale i manikúru a pedikúru.

photo: Lukas Neasi

Dárkový poukaz na Kosmetické ošetření Orlane 120 minut
Exkluzivní ošetření pleti odbornými technikami jsou známé svým speciálním přístupem, který garantuje pouze značka Orlane. Ošetření poskytují trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky jedinečnou stimulací obličejových partií. Kosmetické ošetření se skládají z manuálních technik a ošetření pomocí speciálních přístrojů, které zlepšují a prodlužují výsledný efekt.

Petr Vágner
Petr Vágner

Voucher na Kosmetické ošetření Royal Facial 120 minut
Ošetření  Royal Facial kombinuje drahocenné přírodní látky a špičkové techniky Shiatsu, které podporují energii. Masáž obličeje slouží k přeprogramování svalů a navrácení vitality. K ošetření pleti se používá královská řada Royal, která má antioxidační a ochranný potenciál, obnovuje pleť a má protistárnoucí účinky. Ve spojení s 24karátovým zlatem obnovuje “život pokožky”. Jde o komplexní anti-aging ošetření s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem. Pleť je po ošetření zářivá, mladistvá a bez tmavých skvrn.Orlane péče

Dárkový poukaz na Kosmetické ošetření Orlane 90 minut
Všechna kosmetická ošetření Orlane se skládají i ze speciální masáže B21 za použití séra B21 Extraordinaire. Po diagnostice pleti beautician vybere ošetření na míru. Jaké kosmetické produkty Orlane se v tomto ošetření používají? Podívejte se na podrobný popis v e-shop Orlane, kde můžete zakoupit dárkový poukaz.

Poukazy můžete kupovat na e-shop Orlane nebo osobně v Institut Orlane Praha v Truhlářské ulici.