4 kosmetické produkty Orlane, které pomohou zachránit pleť v zimě

Zima je takové zkouškové období pro naši pleť. Výkyvy teplot, které zažíváme kdykoliv přecházíme z tepla do zimy, mohou definitivně napáchat škodu. Používat mastný krém jako ochranu před mrazem už je trochu retro. Hi-tech kosmetika Orlane přichází s produkty, které bojují za zdraví a krásu pleti.

 

Ochraňte dvě ochranné bariéry vaší kůže

Suchá, vysušená nebo citlivá pleť. To jsou naše neduhy zimních měsíců. Rozdíly mezi vnějšími a vnitřními teplotami mohou být v těchto dnech až dvacet stupňů, což není pro pleť dobré.

Za nepříjemné pocity naší pleti může narušená ochranná bariéra. Lidská kůže má dokonce dvě vrstvy, jež chrání před mikro částečky z životního prostředí, ale i jiných potenciálních agresorů, kteří mohou snadněji proniknout do pleti.

První ochranná vrstva se nazývá hydrolipidický film.  Ten pomáhá uzavírat vlhkost v pleti a tvoří první fyzikální bariéru proti vnějším částicím, které mohou poškodit pokožku. Druhá ochranná vrstva je tzv. kožní mikrobiom. Lidské tělo je osídleno až 1 miliardou organismů na centimetr čtvereční kůže, zdraví pleti tedy velkou měrou závisí na přátelských bakteriích, které žijí na a vně naší kůže.

Pleti je nutné dopřát personalizovanou péčí i ochranu před vnějšími vlivy. Orlane je hrdou značkou, která se věnuje každému typu pokožky. Ochrana pleti je pro luxusní značku Orlane prioritou číslo jedna.

Jak na suchou, vysušenou nebo citlivou pleť v zimě?

V zimě je nutné věnovat se výběru přípravků, které skvěle fungují pro výživu, hydratují a neomezují funkce pokožky. Kromě standardních doporučení je třeba myslet na individuální požadavky pleti, které má každá žena jiné. Ideálním řešením je kombinace hydratační péče s krémy s olejovou bází, které mohou být obohaceny o léčivé a zklidňující složky. Vláčnost epidermu zajistí také kyselina hyaluronová. Pozor, nechte si poradit, zda je pro vaši pokožku v tomto období vhodný peeling, a popřípadě jaký.

Produkty kosmetiky Orlane, které pomohou (nejen) v zimě. Všechny najdete na e-shop Orlane.

Supradose Koncentrát Vitamin C 

Supradose Koncentrát Vitamin C
Supradose Koncentrát Vitamin C

Okamžitá revitalizace unavené pokožky s jedinečným efektem projasnění. Díky vitaminu C je podpořen buněčný metabolismus, dochází k eliminaci nežádoucí pigmentace, pomáhá při rekonvalescenci, stresu i v období výkyvů počasí. Nabízí účinnou a dostupnou péči, která vychází z nejmodernějších vědeckých poznatků. Tento koncentrát je nejlepší aplikovat ráno. Výborně poslouží jako prevence, regenerační kúra v zimě, při změně ročního období či při rekonvalescenci. Nabíjí pleť energií, protože jí poskytuje optimální dávku vitaminu C v každé kapce: 0,2 mg čisté aktivní látky.

Použití: Smíchejte 1 až 2 kapky s pleťovým krémem nebo aplikujte 2 až 3 kapky přímo na obličej před nanesením séra či krému.

Super Hydratant krém 

 

Orlane Super hydrant krém
Super Hydrant pleťový krém

Pleťová koncentrovaná péče je zárukou dostatečné hydratace, která tvoří základ pro pružnou, mladou a krásnou pleť. Program Hydratation-Nutrition (Hydratace a výživa) zajišťuje obnovu rovnováhy vody v buňkách. Dokáže uspokojit i tu nejžíznivější pleť. Dehydrovaná pleť působí unaveným, povadlým dojmem, chybí jí vitalita a pružnost. Zralá pleť je k dehydrataci náchylnější.

Balzám na rty Magnificent Lip Balm

Orlane Magnificent Lip Balm
Magnificent Lip Balm

Jedinečný balzám na rty Magnificent Lip Balm Orlane s kyselinou hyaluronovou optimálně hydratuje po celých 24 hodin a vyplňuje rty. Podporuje produkci kolagenu, který zajišťuje regeneraci rtů, a stimuluje buněčnou výměnu. Jeho součástí je rostlinný extrakt z hlubin oceánů, bohatý na omega 3, 6 a 9. Jeho odstín je transparentní, lehce narůžovělý. Rtům dá pocit sametové jemnosti, okamžitě je vyhladí a dlouhodobě ochrání.

Creme Royal Pleťový krém 

 

Creme Royal Pleťový Krém
Creme Royal Pleťový Krém

Luxusní krém Creme Royal Pleťový krém je výjimečným produktem, v němž se snoubí tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24karátového zlata proti stárnutí. Tento luxusní krém se pyšní sametově jemnou texturou a příjemnou medovo-květinovou vůní. Vyhlazuje vrásky, rozjasňuje pleť a dodává jí pevnost a hebkost. Creme Royal má výjimečné regenerační, protivráskové a tonizační účinky. Pomáhá napravit pigmentační nedokonalosti pleti a viditelně ji rozzáří.

5 vánočních dárků pro maminku, když ji chcete dopřít luxus

Vánoční dárek? Kosmetika Orlane nabízí startovací set, který péči o pleť naučí krok za krokem

Poslední tip na konec: Nikdy, ani během zimních měsíců, nezapomínejte na používání přípravku s SPF. V péči o pleť je posledním krokem před aplikací make-upu. Ochrana před škodlivým slunečním zářením (které pleti škodí, i když je zataženo) je zásadním krokem v boji za zdravou pleť eliminující znaky stárnutí.

Sledujte novinky Orlane i na Instagramu