Supradose Vitamin C a další koncentráty přichází na online scénu. Najdete je na e-shopu Orlane

Když francouzská hi-tech kosmetika prezentovala nové koncentráty, které cíleně řeší problémy pokožky za nás, nabízela je exkluzivně pouze v kamenné prodejně Institut Orlane Praha. Pokud nejste pražští, máme pro vás skvělou zprávu, účinné produkty Supradose naleznete i na e-shopu Orlane!

Luxusní produktová řada Supradose navazuje na světový kosmetický trend. Několik týdnů jste kosmetické produkty mohli kupovat exkluzivně pouze v Institutu Orlane Praha, před Vánoci už jsou ale dostupné pro všechny, kteří chtějí výsledky takřka přes noc.

V každé kapce koncentrátu Supradose najdete minimálně 0,2 mg čisté aktivní látky, která přinese výsledky rychleji než sérum či krém, proto jsou koncentráty tak oblíbené. Dokážou aktivně a přesně cílit na neduh, který nás momentálně trápí.

Nové balení Supradose s praktickým kapátkem
Nové balení Supradose s praktickým kapátkem

Supradose má vylepšené balení za výhodnější cenu

Nové balení Supradose s praktickým kapátkem přináší dvojnásobné množství za výhodnější cenu. Koncentráty mají pozoruhodné účinky na pleť, i když přicházíte s jakýmkoliv požadavkem. Jedná se o první řadu doplňků na míru, která upraví vaši péči o pleť podle potřeby každé pokožky, ročního období nebo věku.

Potřebujete rozzářit pleť? Supradose Koncentrát Vitamin C je tu pro vás

Pokud vaše pleť potřebuje rozzářit, šáhněte bez rozpaků po Vitaminu C. Pleťový Koncentrát Supradose obohacený o vitamín C dodává pleti energii, viditelně ji oživuje a rozjasňuje. Vitamin C účinně revitalizuje unavenou pleť. Vitamin C je cenným zdrojem energie pro tělo i pokožku, má schopnost podpořit a zvýšit energetický metabolismus. Nezaměnitelným přínosem jsou antioxidační účinky, schopnost rozzářit povadlou pleť a eliminovat nežádoucí pigmentaci. Více se dozvíte na e-shop Orlane.

Schází vám hydratace? Vyzkoušejte Supradose Hyalurovaný Koncentrát

Pokud trpíte na suchou pleť, kyselina hyalurovaná je jasná volba. Čistý Koncentrát Supradose s kyselinou hyaluronovou pleť hydratuje, zpevňuje a vyhlazuje vrásky. Dokonale a hloubkově hydratuje pleť, dodává ji svěžest, pružnost a působí proti vráskám. Je ideální volbou vždy, když cítíme, že je pleť napnutá a podrážděná. V jedné kapce koncentrátu najdete 0,40 mg účinné látky.

Straší vás povadlá pleť? Kúra se Supradose Kolagenovým Koncentrátem pomůže

Pleťový koncentrát Supradose s kolagenem svádí úspěšný boj proti stárnutí pleti, ztrátě objemu a povadání. Orlane Supradose Kolagenový Koncentrát proti stárnutí je vhodný pro všechny ženy od třiceti let, kdy se pozvolna snižuje produkce kolagenu. Tato omlazující péče zlepšuje pevnost a zvyšuje hustotu pokožky a dokonale tvaruje kontury pleti. Dopřejte své pleti 28 denní kúru s viditelnými účinky proti stárnutí. V každé kapce najdete 1,8 mg kolagenu.

Chcete skvělý vánoční dárek? Kupujte Supradose na e-shop Orlane