3 nejoblíbenější kosmetické produkty Orlane, které u žen vyhrávají na celé čáře

Francouzská kosmetika Orlane má za sebou historii s rozsáhlým výzkumem jako málokterá kosmetická značka na světovém trhu. Po jakých kosmetických produktech značky Orlane se vždy jen zapráší?

Na kterou kosmetiku Orlane sázejí ženy, jež se rozhodly bojovat se stárnutím sofistikovaně? Francouzská kosmetika je pro náročné ženy, které se nespokojí pouze s líbivým marketingem, ale sázejí na prestiž kosmetické značky společně s přesným výzkumem. Orlane vlastní tři světové laboratoře, které vyvíjejí ty nejlepší kosmetické produkty. Více než 70 let se specializuje na vysoce účinné produkty proti stárnutí pleti.

Na celé čáře vyhrává časem ověřená klasika B21

Orlane je průkopníkem v boji proti stárnutí a B21 je ikonickou kosmetickou řadou. Působí na dlouhověkost buněk přímo v jejich srdci. Obnovuje jejich energii a základní mechanismy mladé pleti. Zlepšuje konstrukci pleti zevnitř a potlačuje všechny znaky stárnutí.

B21 Extraordinaire Sérum
B21 Extraordinaire Sérum

B21 Extraordinaire Sérum – 30 ml/5490 Kč

Orlane B21 Extraordinaire Sérum pro restart mládí znatelně redukuje všechny známky stárnutí: hlubší vrásky a nežádoucí tmavé skvrny viditelně mizí, pleť je zpevněná, hydratovaná, svěží a rozjasněná. Restartuje buňky a odstraní jejich špatné fungování, díky tomu dojde k obnově energie pleti a podstatných funkcí, zvýší se tak hustota a mladistvý vzhled. Texturou sérum připomíná krém, lehkostí fluid a účinností sérum. Stěžejní aktivní látka tohoto přípravku Youth Reset® komplex synergicky působí na hlavní projevy stárnutí. Aktivuje v pleti samoregulační procesy a poskytuje buňkám více času na regeneraci, díky čemuž se prodlužuje jejich život. Posouvá nazpět buněčné hodiny. Přesně 21 aminokyselin z kmenových buněk irisu bledého se podílí na obnově hustoty, elasticity a jemnosti pleti. Ozdravuje ji a navrací jí mladistvý vzhled.

Hydratace na prvním místě

Dalším produktem francouzské značky je hydratační přípravek, který u žen vyvolává nadšené reakce hned po pár použitích. Speciálně u těch, které mají suchou pleť.

Hydralane SOS Double hydratační krém
Hydralane SOS Double hydratační krém

Hydralane SOS Double hydratační krém – 2x 19ml/1490 Kč

Rychlá hydratace díky jedinému přípravku. Hloubková a efektivní výživa díky různě velkým molekulám kyseliny hyaluronové. Díky němu dochází k okamžité hydrataci pleti, zpevnění kontur a pleť je vitální na první pohled. Složení přípravku je skvělým řešením pro pobyt v náročných klimatických podmínkách. Díky různě velkým molekulám kyseliny hyaluronové je pleť vyživena nejen na povrchu, ale i v hlubokých vrstvách kůže. Přidáním jojobového a koriandrového oleje do krému je zajištěna 24hodinová hydratace. Kombinace olejů s krémem způsobí zadržování vlhkosti uvnitř pleti.

Zeštíhlení těla pod vědeckým dohledem

Orlane Body SOS zeštíhlující péče
Orlane Body SOS zeštíhlující péče

Kosmetické laboratoře Orlane se nevěnují pouze anti-aging výzkumu, ale také zeštíhlujícím složkám, jež dokážou zpevnit pokožku těla. Nejprodávanějším produktem v této řadě je tak Orlane Body SOS péče. Takzvaná poslední záchrana pro všechny, kteří se chystají do plavek nebo jim cvičení nic neříká. Ale funguje opravdu takový produkt? Podívejte se na složení a jeho výsledky.

Orlane Body SOS zeštíhlující péče – 200 ml/1340 Kč

Jedinečná záchrana pro pokožku celého těla. V jediném balení. Pravidelná aplikace přípravku remodeluje postavu, vyhlazuje a zpevňuje, redukuje celulitidu. Zmenšuje obvod kritických partií. Jde o vysoce koncentrovaný produkt s obsahem mořské řasy a esenciálních olejů, které rozpouští a odstraňují tukové buňky. Viditelnou redukci tukové tkáně můžeme pozorovat již za dva týdny. Zpevňuje a vyhlazuje stehna a zadeček, lichotivě tvaruje křivky postavy. Kýžené výsledky jsou nejen viditelné, ale můžete si je i přeměřit. Po 28 dnech pravidelného používání se zmenší obvod stehen až o 2,5 cm a obvod kolene až o 2 cm.

3. místo v Cosmopolitan Beauty Awards 2021

Nezapomeňte také na to, že kosmetický produkt Tělový Konturovací krém na paže Orlane (Refining Arm Cream)  vyhrál 3. místo v prestižní kosmetické soutěži.

Všechny produkty Orlane si můžete objednat na e-shopu Orlane tady