​ORLANE BODY PRO VAŠE DOKONALÉ TĚLO

Nová tělová péče od ORLANE PARIS pro vaše štíhlejší já

Ve speciální nabídce Institutu Orlane Praha objevte nový tělový program ORLANE BODY zaměřený na problematiku zeštíhlení, zpevnění, tvarování postavy a hydrataci pokožky.

Tělová řada ORLANE BODY obsahuje jedenáct nových produktů, včetně tří jedinečných boosterů na celulitidu, zeštíhlení a odvodnění.
Všechny výrobky řady ORLANE BODY jsou nyní exkluzivně k dostání pouze v Institutu Orlane Praha. Navíc při nákupu jakéhokoliv produktu této tělové péče získáte i 50% slevu na jeden z boosterů ORLANE BODY!

TĚLOVÝ PROGRAM ORLANE BODY

_

_

ORLANE BOOSTER ANTI CELLULITE

ORLANE BODY BOOSTER NA CELULITIDU

Koncentrované sérum, které bylo cíleně vytvořeno pro boj s celulitidou.

Pomáhá zrychlovat a zvyšovat účinky péče proti celulitidě.

Vysoce rychlé působení botanického komplexu umožňuje přesné zacílení na tukové oblasti a stimulaci enzymů, které mají za úkol je rozkládat. Obsahuje aescin (vyskytuje se v jírovci maďalu a působí proti otokům a zánětům), dále pak kofein, který stimuluje lipolýzu (odbourávání tuků) a působí také proti zadržování vod, a pupečník asijsk, jenž zlepšuje pevnost pokožky.

_

ORLANE BOOSTER DRAINANTORLANE BODYBOOSTER NA ODVODNĚNÍ

Sérum efektivně bojuje proti zadržování vody a otokům.

Nahromaděná tekutina se projevuje na naší postavě a způsobuje kolísání hmotnosti. Sérum zvyšuje rychlost a účinky očistné kúry. Tento booster obsahuje speciální formuli proti zadržování vody. Jedná se o vysoce koncentrovaný výtažek z aescinu, listnatce a zeleného čaje, který podporuje mikrocirkulaci, odstraňuje přebytečnou tekutinu a toxiny a výtažek z řasy čistí a zpevňuje pokožku.

 

_

ORLANE BOOSTER MINCEURORLANE BODY BOOSTER NA ZEŠTÍHLENÍ

Sérum, které zlepšuje účinky a rychlost působení zeštíhlující péče.

Je obzvláště účinné v místech s lokalizovanou tukovou tkání (stehna, břicho, paže).

Vysoce koncentrovaná formule obsahující kofein a zrnka růžového pepře urychluje rozpad a vylučování lipidů. Extrakty ze zelené kávy a maté(cesmíny paraguayské) působí synergicky – eliminují tukovou hmotu a snižují počet tukových buněk a jejich velikost.

_

_

_

ORLANE AQUA SVELTEORLANE BODY AQUASVELTE ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE DO SPRCHY

Thightening Shower Care With Algae And Sea Salt

Viditelně redukuje pomerančovou kůži, pokožka je pevnější a hladší.

Synergická kombinace aktivních látek: řasy, mořská sůl a esenciální olej ze zázvoru, poskytují trojí účinek: vyhlazení, odvodnění a detoxikace pokožky. Odstraňuje odumřelé buňky pokožky a tím ji připravuje na absorpci účinných látek z následné péče. Podporuje mikrocirkulaci a odstraňuje toxiny, tuky a přebytečnou tekutinu.

_

_

_

ORLANE SOS MINCEURORLANE BODY SOS ZEŠTÍHLUJÍCÍ PÉČE

Intense Slimming With Algae and Essential Oils

Pro pevnější a pružnější kůži na bocích, hýždích a stehnech.

Unikátní péče s viditelnými a měřitelnými výsledky již po pouhých dvaceti osmi dnech používání! Laboratoře ORLANE PARISvytvořili jedinečnou vysoce koncentrovanou formuli obsahující řasu a esenciální oleje, která rozpouští a odstraňuje tukové buňky. Za pouhých čtrnáct dní dochází k redukci tukové tkáně. Stehna i hýždě jsou hladší a pevnější, křivky jsou remodelované. Po dvaceti osmi dnech pravidelného používání se obvod stehen snižuje až o 2,5 cm a obvod kolene až o 2 cm.

 

_

ORLANE CREME RICHEORLANE BODY BOHATÝ TĚLOVÝ KRÉM

PRO HYDRATACI A VÝŽIVU

Rich And Ultra Comfort Cream

Jemný a bohatý krém navrací i tu nejsušší a poškozenou pokožku zpět do života. Eliminuje nepříjemné pocity ze suché a hrubé kůže. Chrání před vnitřními i vnějšími klimatickými vlivy včetně chladného počasí, klimatizovaného nebo suchého vzduchu.

_

_

_

ORLANE CREME RAFFERMISSANTEORLANE BODY TĚLOVÁ PÉČE PRO INTENZIVNÍ ZPEVNĚNÍ

Intense Firming Cream

Působí proti ochabování pokožky, které je způsobené stárnutím, těhotenstvím nebo změnou hmotnosti.

Specifická péče určená pro boj s ochabováním pokožky, zejména v problémových partiích (poprsí, stehna, břicho a paže). Stimuluje produkci elastinových vláken. Přírodní aktivní látky hydratují, vyhlazují a zjemňují pokožku a zároveň posilují elasticitu a zpevňují. Pokožku zanechávají jemnou, hladkou a pevnou. Nezanechává mastný film a neznečišťuje oblečení.

_

ORLANE FLUIDE HYDRATATION INTENSE_

ORLANE BODY FLUID PRO INTENZIVNÍ HYDRATACI

Intense Hydration Fluid

Okamžitá a dlouhotrvající hydratace.

Přírodní aktivní látky chrání pokožku a přináší příjemný pocit.

Je i ideální péčí po slunění.

 

__

ORLANE CHRONOSVELTEORLANE BODY DENNÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍ  PÉČE CHRONOSVELT

Chronosvelt Daily Slimming Cream

Denní péče, která je ideálním spojencem v boji proti celulitidě způsobené sedavým způsobem života, nevyváženou stravou, hormonálními změnami nebo věkem.

Synergická směs kofeinu (odbourávání tuků), aescinu a jírovce maďalu (odvodnění) pomáhá eliminovat tukovou tkáň a bojovat proti zadržování vody. Inovativní formule zajišťuje plynulé uvolňování aktivních látek,
což znamená, že stačí jedna aplikace na působení po celých 24 hodin.

__

_

ORLANE GOMMAGE AMINCISSANTORLANE BODY KÁVOVÝ TĚLOVÝ PEELING
PRO ZEŠTÍHLENÍ

Slimming Scrub With Coffee

Tato zeštíhlující exfoliační péče vyhlazuje pokožku a posiluje účinky následné péče.

Stoprocentní přírodní exfoliace díky obsahu kávových zrn. Odstraňuje odumřelé buňky, zbavuje pokožku toxinů, eliminuje nadbytečné tukové buňky.  Obsažený kofein
má zeštíhlující účinek a podporuje efektivitu další péče. Pokožka je hladší a jemnější.

_

_

_

ORLANE GOMMAGE DRAINANTORLANE BODY ODVODŇUJÍCÍ TĚLOVÝ PEELING

S MOŘSKOU SOLÍ

Draining Scrub With Sea Salt

Odvodňující exfoliační péče vyhlazuje pokožku a posiluje účinky následné péče. Díky 100 % přírodním exfoliačním částicím dochází k efektu odvodnění a odlehčení díky účinku soli a odvodňujícímu účinku esenciálních olejů. Stimuluje povrchovou mikrocirkulaci a eliminuje přebytečnou vodu a toxiny. Pokožka je hladší a jemnější.

 

_

_

KONZULTUJTE S NÁMI při nákupu produktů ORLANE
NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše recepční vám ochotně poradí při výběru produktů.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ